reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Ja miałam 2 cesarki i mnóstwo pokarmu. Nie ma reguły, że jak cesarka to nie ma pokarmu. Przy pierwszym porodzie, pomimo tego, że nie mogłam karmić na początku bo mały był pod kroplówką, trafiłam na wspaniałą położną, która nauczyła mnie jak karmić piersią. Długo walczyliśmy, bo mały już się przyzwyczaił do butelki. Gdyby nie fakt, że byliśmy aż 9 dni w szpitalu, dzięki czemu mogliśmy liczyć na fachową pomoc, pewnie bym się też poddała.
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Tomek kilka dni temu skończył 4 miesiące więc nadal będę podawać 1 (daję mu na noc butlę z kleikiem bo budził się często).
 
my tez na butelce od poczatku( plaskie brodawki. mala ilosc ,mleka)
skoro te plozne tak nalegaja na karmienie piersia to dlaczego bardziej sie nie przypkadaja do pomocy w karmieniu????

mnie w szpitalu w dniu wypisu polozna powiedzial patrzac na moje piersi ze raczej mleka z tegonie bedzie...inna powiedziala ze kazda matka ma pokarm dla swojego dziecka wiec helllo albo albo?
 
a moj maly tez na nutramigenie bo podobno ma skaze bialkowa lekarka okreslila to przez pare krostek na buzi ???
a u ciebie Dzimlong czym sie skaza objawila????
 
Okazało się jednak, że ulewania są powodowane mlekiem żony, więc przechodzimy na Bebilon AR. Jest lepiej, nie ma ulewania. Zastanawiamy sie jednak, jak długo można go podawać? Czy są jakieś normy? Podobno miesiąc, ale co dalej?
Czy to też dotyczy mleka Enfamil?
 
Witam,
Jestem mamą 8 miesięcznej Milenki, odstawiałam Milunie przez około 3 tygodnie i przeszła to bardzo łagodnie i bezstersowo. Zaczęłam podawać jej Bebilon2 zaakceptowała je i jest bardzo dobrze, ale chodzi Mi o wątek pieniężny bo powoli nie wyrabiam - chciałabym jej podawać też dobre mleko z wszystkimi potrzebnymi do prawidłowego rozwoju składnikami. Ale może jest podobne mleko lecz troszke tańsze i oczywiście sprawdzone przez was.Milenka nie ma alergii, kolek, ani jej się nie ulewa.Prosze o waszą opinię.
 
Nasza Emi też lubi Bebiko. Jest faktycznie chyba najtańsze (ostatnio w Biedronie kupowałam po ok 9,50) a gdy porównywałam skład i proporcje witamin tłuszczów itp to jest podobny jak w innych mleczkach. No i ma niezly smak.
Polecamy....
 
reklama
Do góry