reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

I pamiętaj w lodówce trzymać to co masz do laboratorium
gin mówiła aby do lodówki nie dawać.;-)

Ja tam się wagą nie stresuje bo liczyłam na maluszka więc mam nadzieje że będzie koło 3 kg :-p

Zadzwoniłam do innego laboratorium i okazało się że można przywieźć więc pojechałam z D. super bo nie muszę jutro tłuc się autobusami :-)
 
reklama
Fiolka ja paciorka też musiałam sama nieść do laboratorium, tylko lekarz kazał w lodówce tą próbkę trzymać jeśli się jej od razu nie zaniesie, ja 3 dni w lodówce to trzymałam zanim zaniosłam.


A widzę że już załatwiłaś sprawę
 
Ostatnia edycja:
Fiolka gratki udanej wizyty;-) fajnie masz z tym preparatem dha za 19 zeta ja place 22 e starcza na miesiac:sorry2:
 
Chyba nie pomieszałam że w lodówce trzeba :eek:

Noukie ja do tej pory kupowałam Prenatal dha za chyba 40 zł i też na miesiąc :/
Endokrynolog mi tran poleciła ale gin odradziła :sorry2:
 
Kurde a ja wczoraj miałam termin porodu ...
ktg wykazuje 2 skurcze i nic poza tym , ja nie czuję nic ... brzuch jedynie mi twardy się robi ... cokolwiek to znaczy :eek:
rozwarcie dalej na opuszek, czop odchodzi ...
acha no i niekiedy kość łonowa tak kuje , że nie mogę kroku zrobić, ale to zaraz przechodzi :eek:

Kasia ja to się nigdy nie mogę napatrzeć jaka śliczna na zdjęciu ta twoja dziewczynka :) oczy jak guziczki takie wielkie , rude włoski super ... ja to uwielbiam jeszcze piegi :-)
 
Jesteśmy po wizytach.

W piątek byłam na wizycie u mojej gin. Ogólnie badania wyszły nawet ok. W dalszym ciągu podtrzymuje że będzie cc, w związku z powyższym powiedziałam, że chciałabym iśc do lekarza, który pracuje na Kopernika (bo moja gin nie pracuje w żadnym szpitalu), bo skoro ma być cc, to chciałabym żeby ktoś znał przebieg ciąży. Po za tym zleciła mi następne badania i mam się zgłosić na ktg w przyszłym tygodniu.

Dziś natomiast byłam robić paciorkowca na Jana, więc teraz w oczekiwaniu na wyniki do czwartku....

Po za tym byłam dziś na 1 wizycie u doktora, który pracuje na Kopernika. Przebadał mnie od stóp do głów. Potwierdził konieczność cc. Zlecił mi badania, których mi jeszcze brakuje do "kompletu". Zrobił też usg. Odstęp spojenia znów się powiększył :( Ale za to malutka waży już 2773g ;) Potwierdził że dziewczynka i śmiał się że jest najedzona, bo ma pełny żołądek ;) hehehe Mam się zgłosić za dwa tygodnie i wtedy będziemy omawiać konkretniejsze szczegóły i termin. Ale powiedział że raczej przed świętami będziemy się "rozpakowywać" :)

To by było na tyle... :p Ale się rozpisałam.... :p
 
mikaa najwazniejsze, ze coreczka pieknie rosnie i ma piekna wage, najwazniejsze, ze na swieta najprawdopodobniej bedziecie juz w komplecie :-)
 
reklama
Majja myslę że teraz to juz kwestia dni :-) i dzieki w imieniu Julki :-) a co do piegów to ma kilka na nosku, co mi tez się bardzo podoba:-)
mikaaa fajnie że córcia ładnie rośnie :-) no i trzymam kciuki żebyś na święta mogła ją w domku przytulać :-)
 
Do góry