reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Gratuluje udanych wizyt, ja mam za tydzien we wtorek, dokladnie w moje imieninki. Takze wypytam sie co i jak, moze mi powiedza ile maly wazy, bo w ciazy z Majcia raz mi powiedzieli ze average baby....:szok: Ale na nastepnej wizycie wydebilam wage od innej pseudo lekarki i sie sprawdzila, powiedziala ze bedzie miala gdzies 3,5 kg no i miala 3470.
 
reklama
Lilith to się naczekasz :sorry2:
Sarka całkiem ładnie maluch waży :tak: mi też u gin raz ciśnienie podskoczyło nie wiadomo dlaczego, potem było ok
 
Ale dziś wizyt! Gratulacje wszystkim :tak:

Lil, ja to myślę, że do 11.12 to Ty urodzisz ;-)

Sarka mi przez długi czas też podwyższało ciśnienie tylko u gina, w końcu było takie wysokie że stwierdził nadciśnienie, faktycznie zaczęłam mieć wtedy wysokie i w szpitalu i w domu, łykałam dopegyt, i tak naprawdę dopiero po wyjściu ze szpitala z Marysią mi się unormowało znowu :baffled:
 
no trochę długo każe mi czekać. a cc będę miała dlatego ze już jedno miałam i dostałam prawo wyboru, wybrałam cc bo wiem co mnie czeka. ale mam nadzieję ze rozkręci się samo wcześniej.
 
Lilith oby Ci wcześniej ten termin cc zapisali bo my jesteśmy jednakowo w ciąży i ja mam wyznaczony na tydzień przed czyli 12/12. Może pogadaj ze swoim ginkiem? :tak:
 
Lil tak jak dziewczyny pisza Ty 11.12 to już będziesz tulila Oleńkę :) Aczkolwiek natura lubi platac figle :) a moze urodzisz 12.12 tak jak dziewczyny :)
Ty juz w sumie moglabys rodzic takze nie ma na co czekac... pochodz troche po schodach i juz :)
 
Lil a ile Ola wazy?
Ja to chce koniecznie jeszcze te 2 tygodnie sie pokulać. Mam jeszcze troche do zrobienia, musze ciuszki poprasowac, reszte jeszcze poprac (posciele, kocyki itp), za torbę w koncu się zabrac zeby ja spakowac w podrodze Mikołajki i chce je jeszcze spedzic z dziecmi, w sobote teraz mam fryzjera i baleage, 9.XII w niedziele ubrac choinkę :) poza tym musze ostatnie badania porobic i czekam na wynik GBS-a, prezenty choinkowe kupic.... no a potem mam chrapkę tez na tego 12.XII zeby urodzic:-p ciekawe co z tego wyjdzie:cool2:
 
reklama
Do góry