reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Fiolka tak jak pisza dziewczyny, najwazniejsze, ze z maluszkiem ok, a lepiej wybrac teraz ten antybiotyk i zeby na porod bylo czysciutko:-)
 
Dzięki, musiało się na koniec przyplątać :-( a takie dobre wyniki miałam.
Mam nadzieje że szybko przejdzie aby mały miał czysto :zawstydzona/y:
 
Witam jutro mam ginko-wizytancję, szczerze nie myslałam ze ja jeszcze "zaliczę" kilka dni do terminu porodu mi zostało ... prosze o kciukacze :D chyba że sie w nocy cosik rozkręci to tymbardziej prosze trzymac za mnie i małą :D
 
Witam :)
mamy już Jasię w domku :) urodziła się przez cc 05.12.12. godz. 9:55, 54cm, 3500kg
niestety przy porodzie zachłysnęła się wodami płodowymi, źle oddychała i była sinawa, leżała 3 doby na neonatologii, przez pierwszą dobę była podłączona do tlenu, dostawała antybiotyki...zobaczyłam Ją dopiero dobę po porodzie, bo wtedy byłam w stanie zejść do Niej. Na salę do mnie przywieźli Ją 8.12 :) Leżałyśmy do 11.12 i na szczęście Jasię zdrową wypisali ze mną do domku! :) Nie ma to jak w domku! Pozdrawiamy wszystkie e-Ciocie :)
nie mam teraz głowy do czytania zaległych postów...nadrobię jak się "zadomowimy"
wstawiam kilka zdjęć :)
 

Załączniki

  • DSC08203.jpg
    DSC08203.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 128
  • 2012_12_06.jpg
    2012_12_06.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 138
  • DSC08434.jpg
    DSC08434.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 136
  • DSC08507.jpg
    DSC08507.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 126
  • DSC08410.jpg
    DSC08410.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry