reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Czy jest to możliwe żeby wyszedł pozytywny 15 dni po stosunku? 🙈 i jaki by to oznaczało tydzień? Oczywiście wybieram się dziś na betę żeby potwierdzić, trzymajcie kciuki 🫶🏻
 
reklama
Czy jest to możliwe żeby wyszedł pozytywny 15 dni po stosunku? 🙈 i jaki by to oznaczało tydzień? Oczywiście wybieram się dziś na betę żeby potwierdzić, trzymajcie kciuki 🫶🏻
pewnie, że możliwe 😃Ja zaszłam w ciąże kilka dni przed "planowaną" owulacją, test wyszedł mi pozytywny też kilka dni przed okresem (i tak samo jak u Ciebie, od razu całkiem poważne kreski). ...a teraz obok mnie leży mój miesięczny synek 🥹
 
Czy jest to możliwe żeby wyszedł pozytywny 15 dni po stosunku? 🙈 i jaki by to oznaczało tydzień? Oczywiście wybieram się dziś na betę żeby potwierdzić, trzymajcie kciuki 🫶🏻
Tygodnie ciąży liczysz od daty ostatniej miesiączki - jest wiele aplikacji i kalkulatorów. Ewentualnie później wiek ciąży może Ci lekarz skorygować na podstawie kolejnych usg (w oparciu o wielkość płodu), ale to nie będzie duża różnica, więc trzymałabym się cyklu :).
 
Hej czy może mi ktoś podpowiedzieć co tu widać ? Jest ta druga ??
 

Załączniki

  • IMG_8133.png
    IMG_8133.png
    815,3 KB · Wyświetleń: 85
  • IMG_8132.png
    IMG_8132.png
    749,5 KB · Wyświetleń: 88
  • IMG_8116.jpeg
    IMG_8116.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_8115.jpeg
    IMG_8115.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 76
reklama
Witajcie, wykonałam dwa testy ciążowe - jedna kreska jest widoczna druga mniej, jestem dzień przed miesiączka ale mam bóle brzucha, mdłości oraz ból piersi głównie sutków a nigdy takich objawów przed miesiączka nie miałam. Chciałam zapytać czy test jest dobrze wykonany czy waszym zdaniem rozlany?
 
Do góry