reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Clearblue pozytywny po czasie.

Dołączył(a)
20 Marzec 2024
Postów
12
Hey! Rano koło 5 zrobiłam test i czekałam do jakichś 5/7 minut i nawet cienia kreski. Poszłam spać i wstałam po jakichś 4 godzinach i takie coś. Jak to ogarnąć teraz? Czy to jest test pozytywny? Przyznaje, że nie mam zbyt dużego doświadczenia z testami. Jestem 5 dni przed @. Dziękuję za pomoc !
 

Załączniki

  • 20240320_113820.jpg
    20240320_113820.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 521
reklama
Hey! Rano koło 5 zrobiłam test i czekałam do jakichś 5/7 minut i nawet cienia kreski. Poszłam spać i wstałam po jakichś 4 godzinach i takie coś. Jak to ogarnąć teraz? Czy to jest test pozytywny? Przyznaje, że nie mam zbyt dużego doświadczenia z testami. Jestem 5 dni przed @. Dziękuję za pomoc !
Test nie jest pozytywny. Nie wiem który rodzaj Clearblue robiłaś, ale w niektórych musi pokazać się plus a nie tylko jedna kreska. Poczytaj dokładnie instrukcje. A test powtórz w dniu miesiączki.
 
Hey! Rano koło 5 zrobiłam test i czekałam do jakichś 5/7 minut i nawet cienia kreski. Poszłam spać i wstałam po jakichś 4 godzinach i takie coś. Jak to ogarnąć teraz? Czy to jest test pozytywny? Przyznaje, że nie mam zbyt dużego doświadczenia z testami. Jestem 5 dni przed @. Dziękuję za pomoc !

Skąd wy dziewczyny macie pomysł, żeby trzymać coś przez X godzin, co było moczone w moczu? Nosicie to w torebkach, trzymacie na wierzchu - Wam naprawdę to nie wadzi? Te wszystkie bakcyle moczowe, złuszczone naskórki i to wszystko gdzieś leży/wala się..?

W instrukcji testu jest napisane do jakiego czasu trzeba czekać i kiedy sprawdzić wynik. Po tym czasie na teście mogą się pojawić i życzenia imieninowe - nie zmienia to nic.

Jak masz wątpliwości to idź do laboratorium i tam to zweryfikuj, bo będzie najszybciej.
 
Mieszkam w Niemczech, a terminy do ginekologa jakiegokolwiek polskiego na czerwiec.... Robiłam test bo strasznie mnie kłują jajniki i boli podbrzusze. Ale to tak, że się zwijam z bólu. To inny ból niż do tej pory przed miesiączka miałam i podczas miesiączki mnie nawet tak nie boli. Plus ciągle mi niedobrze i aż słabo.... Ból głowy.... Chyba, że coś mi się przypałętało, jakieś choróbsko i stąd aż tak silne bóle podbrzusza.....

P.S. A test zostawiłam w łazience i sobie leżał na szafce 🙂
 
Test nie jest pozytywny. Nie wiem który rodzaj Clearblue robiłaś, ale w niektórych musi pokazać się plus a nie tylko jedna kreska. Poczytaj dokładnie instrukcje. A test powtórz w dniu miesiączki.
Na tym mają być klasyczne 2 kreski jak pozytywny. To nie jest ten z plusikiem.
 
reklama
Do góry