reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Clearblue pozytywny po czasie.

Dziękuję za radę. Oczywiście powtórzę. Miesiączkę planowo powinnam mieć w poniedziałek. Ale już nie wytrzymałam i zrobiłam test. Na teście pisało, że można przed 6 dniami nawet.
Jeżeli wiesz kiedy dokładnie była owulacja. Ale podejrzewam,że na monitoringu nie byłaś.
 
reklama
Nie byłam. Założyłam tylko, że przy cyklach średniej długości 28, pewnie była 14 dnia.

Olewając już to, że po godzinie to tam może się pojawić przepis na sernik i nic to nie znaczy, to ta kreska jest w ogóle za cienka.
Tak wyglądał mój:

6tc.jpg
 
reklama
Dzisiaj zrobiłam test 3 dni przed miesiączką i negatywny ale po kilku minutach dostałam jasnoróżowego plamienia.... Dosłownie trochę. Zrobiłam zdjęcie ale nie wiem czy wstawiacie tu takie rzeczy.... Okres zazwyczaj zaczynał mi się na bardzo ciemno a tu jasna czerwień/ róż... Zwiariować można. Pojawiło się też trochę śluzu. Co to znaczy?
 
Do góry