reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test do oceny

Juliett03

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2023
Postów
27
Witam dziewczyny! To znowu ja w kolejnemu cyklu 🙃🤣🥰

Tym razem trafiliśmy również w dzień owulacji ( potwierdzonej )

Test zrobiony 4 dni przed miesiączka 🩸 po południu ( wiem że lepiej rano ) . Natomiast zaciekawił mnie i pytanie czy na wasze oko będzie ciemnieć czy raczej ta wbudowana? Ponoć każda druga widoczna linia nawet ta najmniej to ciąża ale już zdarzało mi się jakieś takie jasne lub białe kreski mieć dlatego stwierdziłam że zapytam was czy któraś miała podobnie i okazało się że się udało 🙏 nie mam jak iść na betę bo mieszkam w Niemczech i tutaj nie chcą robić bety.

Pozdrawiam cieplutko 🫶🏻
 

Załączniki

  • IMG_3927.jpeg
    IMG_3927.jpeg
    60,6 KB · Wyświetleń: 603
  • IMG_3926.jpeg
    IMG_3926.jpeg
    133,7 KB · Wyświetleń: 261
  • IMG_3928.jpeg
    IMG_3928.jpeg
    43,3 KB · Wyświetleń: 255
reklama
Na moje oko coś tam przebija ale może to być kresta faktyczna, musisz poczekać. Powtórz test rano, jak to ciąża to już coś powinno być widać lepiej, i daj znać jak wyniki.
 
Niby coś przebija, ale jakby w innym miejscu niż powinno ? Zrób ponownie test za dzień , dwa, lub zrób betę z krwi
 
reklama
Do góry