reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test do oceny

Witam dziewczyny! To znowu ja w kolejnemu cyklu 🙃🤣🥰

Tym razem trafiliśmy również w dzień owulacji ( potwierdzonej )

Test zrobiony 4 dni przed miesiączka 🩸 po południu ( wiem że lepiej rano ) . Natomiast zaciekawił mnie i pytanie czy na wasze oko będzie ciemnieć czy raczej ta wbudowana? Ponoć każda druga widoczna linia nawet ta najmniej to ciąża ale już zdarzało mi się jakieś takie jasne lub białe kreski mieć dlatego stwierdziłam że zapytam was czy któraś miała podobnie i okazało się że się udało 🙏 nie mam jak iść na betę bo mieszkam w Niemczech i tutaj nie chcą robić bety.

Pozdrawiam cieplutko 🫶🏻
Cześć.

Dopiero teraz doczytałam, że nie masz możliwości iść na betę. W takim razie musisz być cierpliwa i zaczekać do dnia miesiączki. Wtedy możesz podzielić się z Nami zdjęciami, a My ocenimy. Nie zwracaj uwagi na uszczypliwości. ☺️.
 
reklama
Cześć.

Dopiero teraz doczytałam, że nie masz możliwości iść na betę. W takim razie musisz być cierpliwa i zaczekać do dnia miesiączki. Wtedy możesz podzielić się z Nami zdjęciami, a My ocenimy. Nie zwracaj uwagi na uszczypliwości. ☺️.
no właśnie nawet nie będę na te uszczypliwości odpowiadać. Pewnie, zaczekam i dam znać ☺️
 
Ręce opadają…naprawdę. Chyba bardzo Ci się nudzi. Co miesiąc wstawiasz tu testy do oceny z zapytaniem czy coś widzimy. Jeżeli wynik testu nie jest jednoznaczny/oczywisty to po prostu zaczekaj kilka dni i powtórz test. Po co za każdym razem dodawać tutaj nowy post z zapytaniem czy jesteś w ciąży czy może jednak nie, skoro i tak wiesz, że koniec końców będziesz musiała powtórzyć test, aby się upewnić co do wyniku. Po co ta cała zabawa w zgadywanki i domyślanie się, nie rozumiem tego 🙈 naprawdę daj sobie już spokój i odezwij się do nas z dobrymi wieściami jak już będziesz pewna, że jesteś w ciąży, a nie jest to trudne do zweryfikowania.
 
Ostatnia edycja:
Ręce opadają…naprawdę. Chyba bardzo Ci się nudzi. Co miesiąc wstawiasz tu testy do oceny z zapytaniem czy coś widzimy. Jeżeli wynik testu nie jest jednoznaczny/oczywisty to po prostu zaczekaj kilka dni i powtórz test. Po co za każdym razem dodawać tutaj nowy post z zapytaniem czy jesteś w ciąży czy może jednak nie, skoro i tak wiesz, że koniec końców będziesz musiała powtórzyć test, aby się upewnić co do wyniku. Po co ta cała zabawa w zgadywanki i domyślanie się, nie rozumiem tego 🙈 naprawdę daj sobie już spokój i odezwij się do nas z dobrymi wieściami jak już będziesz pewna, że jesteś w ciąży, a nie jest to trudne do zweryfikowania.
wychodziłam z założenia że po to też jest forum między innymi. Widzę tu co drugi wątek wstawiane zdjęcia testów na których niczego nie widać i większość z nich nie dostaje komentarzy tak poniżających człowieka. Twierdzisz że chyba bardzo mi się nudzi. Otóż nie, nie nudzi mi się ani trochę bo tak samo jak większość tutaj mam dziecko w domu, obowiązki itd a komentarze jak Twoje tylko utwierdzają mnie w fakcie że są tu raczej kobiety które są tak opryskliwe że strach już cokolwiek napisać czy dodać. Naprawdę. Skoro opadają ci ręce to omiń to po prostu 👍🏻
 
Cześć.

Dopiero teraz doczytałam, że nie masz możliwości iść na betę. W takim razie musisz być cierpliwa i zaczekać do dnia miesiączki. Wtedy możesz podzielić się z Nami zdjęciami, a My ocenimy. Nie zwracaj uwagi na uszczypliwości. ☺️.
no właśnie nawet nie będę na te uszczypliwości odpowiadać. Pewnie, zaczekam i dam znać ☺️
wychodziłam z założenia że po to też jest forum między innymi. Widzę tu co drugi wątek wstawiane zdjęcia testów na których niczego nie widać i większość z nich nie dostaje komentarzy tak poniżających człowieka. Twierdzisz że chyba bardzo mi się nudzi. Otóż nie, nie nudzi mi się ani trochę bo tak samo jak większość tutaj mam dziecko w domu, obowiązki itd a komentarze jak Twoje tylko utwierdzają mnie w fakcie że są tu raczej kobiety które są tak opryskliwe że strach już cokolwiek napisać czy dodać. Naprawdę. Skoro opadają ci ręce to omiń to po prostu 👍🏻

Od kiedy sucha wiedza z biologii to uszczypliwość?

Ja jeszcze dodam, że po informacji od ginekologa, że już jest owulacja lub po to trochę późno na seks.

Niby przyjmuje się, że komórka jajowa żyje, a więc jest zdolna do zapłodnienia do 24h, ale najnowsze badania coraz częściej mówią że jest to raczej ledwo 6h. Do tego dochodzi kwestia samych plemników, które też potrzebują ok 6h na swój proces (kapacytacja) więc łatwo tutaj się nie zgrać.

Stąd w staraniach ważny jest reguralny co 2-3 dni seks

Ps. Mi się akurat nudzi bo moje życie to głównie leżenie ze ssakiem na piersi 🙈🤷‍♀️
 
wychodziłam z założenia że po to też jest forum między innymi. Widzę tu co drugi wątek wstawiane zdjęcia testów na których niczego nie widać i większość z nich nie dostaje komentarzy tak poniżających człowieka. Twierdzisz że chyba bardzo mi się nudzi. Otóż nie, nie nudzi mi się ani trochę bo tak samo jak większość tutaj mam dziecko w domu, obowiązki itd a komentarze jak Twoje tylko utwierdzają mnie w fakcie że są tu raczej kobiety które są tak opryskliwe że strach już cokolwiek napisać czy dodać. Naprawdę. Skoro opadają ci ręce to omiń to po prostu 👍🏻

Ale tu nie ma nic poniżającego. Pytasz o opinię, większość mówi że nic nie widzi- to samo tyczy się jednej osoby z tego wątku.
To nie jest złośliwość tylko fakt.
 
wychodziłam z założenia że po to też jest forum między innymi. Widzę tu co drugi wątek wstawiane zdjęcia testów na których niczego nie widać i większość z nich nie dostaje komentarzy tak poniżających człowieka. Twierdzisz że chyba bardzo mi się nudzi. Otóż nie, nie nudzi mi się ani trochę bo tak samo jak większość tutaj mam dziecko w domu, obowiązki itd a komentarze jak Twoje tylko utwierdzają mnie w fakcie że są tu raczej kobiety które są tak opryskliwe że strach już cokolwiek napisać czy dodać. Naprawdę. Skoro opadają ci ręce to omiń to po prostu 👍🏻
Ja nie wiem gdzie tutaj doczytałaś tekst, który poniża człowieka. No zlituj się. Niedługo to zwykłe "nie, nie jestes w ciąży" na odpowiedź do negatywnego testu będzie traktowana jako hejt, oczernianie i życzenie wszystkiego co najgorsze. Przeczytaj wszystkie odpowiedzi jeszcze raz i zweryfikuj swoją wiedzę. To nie są uszczypliwości a jedynie chęć pomocy i nakierowanie na prawidłowe myślenie.
 
wychodziłam z założenia że po to też jest forum między innymi. Widzę tu co drugi wątek wstawiane zdjęcia testów na których niczego nie widać i większość z nich nie dostaje komentarzy tak poniżających człowieka. Twierdzisz że chyba bardzo mi się nudzi. Otóż nie, nie nudzi mi się ani trochę bo tak samo jak większość tutaj mam dziecko w domu, obowiązki itd a komentarze jak Twoje tylko utwierdzają mnie w fakcie że są tu raczej kobiety które są tak opryskliwe że strach już cokolwiek napisać czy dodać. Naprawdę. Skoro opadają ci ręce to omiń to po prostu 👍🏻
Rozumiem, tylko ze Ty pytasz o to co chwilę. Naprawdę warto się zastanowić czy to ma sens i po co to robić? Wydaje mi się, że po takim czasie wiesz już jak to działa i jeżeli nie ma wyraźnej drugiej kreski to należy po prostu test powtórzyć lub udać się na betę. Za każdym razem dostajesz też takie wlaśnie odpowiedzi na swoje pytania, a mimo to nadal z uporem maniaka wstawiasz ponownie wątki z zapytaniem czy jesteś w ciąży. Nikt przecież tego za Ciebie nie zweryfikuje, sama musisz to sprawdzić sposobami jak wyżej. Pytając na forum nie otrzymasz odpowiedzi jak jest faktycznie, bo nikt tego nie wie.
 
reklama
Ręce opadają…naprawdę. Chyba bardzo Ci się nudzi. Co miesiąc wstawiasz tu testy do oceny z zapytaniem czy coś widzimy. Jeżeli wynik testu nie jest jednoznaczny/oczywisty to po prostu zaczekaj kilka dni i powtórz test. Po co za każdym razem dodawać tutaj nowy post z zapytaniem czy jesteś w ciąży czy może jednak nie, skoro i tak wiesz, że koniec końców będziesz musiała powtórzyć test, aby się upewnić co do wyniku. Po co ta cała zabawa w zgadywanki i domyślanie się, nie rozumiem tego 🙈 naprawdę daj sobie już spokój i odezwij się do nas z dobrymi wieściami jak już będziesz pewna, że jesteś w ciąży, a nie jest to trudne do zweryfikowania.
Nie wiedziałam, że pojawia się tak często zapytanie i ocenę testu ciążowego. @Juliett03, musisz poczekać. Jeśli naprawdę chcesz ciąży, zgłoś się do ginekologa. Zrób badania dla siebie i partnera, przedyskutuj całą sytuację.
 
Do góry