reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny beta ujemna

Jeśli test wyszedł Ci pozytywny to badanie z krwi tym bardziej powinno wskazywać ciąże.
Ile jesteś dpo ?
12 robiłam zastrzyk z ovitralle ginekolog powiedział, że 12, 13, 14 z naciskiem na 13. Test miałam wykonać 26 ale wyszedł negatywny z porannego moczu. Moje cykle to 28/29. A wczoraj taka akcja.
 
reklama
12 robiłam zastrzyk z ovitralle ginekolog powiedział, że 12, 13, 14 z naciskiem na 13. Test miałam wykonać 26 ale wyszedł negatywny z porannego moczu. Moje cykle to 28/29. A wczoraj taka akcja.
Na ovitralle się nie znam, dziewczyny nie raz pisały, ze on się przez jakiś czas utrzymuje.
Natomiast ja bym wierzyła labo niż sikancowi za pare gorszy. Jeśli chcesz mieć pewność to powtórz dziś lub jutro betę
 
Co do testów płytkowych, ja zawsze, a dokładnie mąż kupował mi przy każdej ciaży, jak i w cyklach, gdzie myślałam, że ciąża, to zawsze, ale to zawsze bardzo dobrze pokazywały. Ciąża, były piękne krechy, nie ciąża, była jedna krecha (żadne cienie). To były płytkowe z apteki, bobo - test, i jakiś jeszcze (nie pamiętam już). Szczerze, o tych sławnych testach, pink, to stąd się dowiedziałam i sobie pierwszy raz zakupiłam, natomiast płytkowe z apteki nigdy mnie nie zawodziły, więc nie skreślam takowych testów ;)
 
Cześć ;) dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszedł jeszcze ciemniejszy niż wczoraj, a wczoraj myślałam ze to już liczyć od tego czasu 24h. I teraz nie wiem kiedy owulacja już dzis czy jutro, co radzicie?
 

Załączniki

  • BDC2CEA8-0A43-4682-846D-1DCB3004F664.jpeg
    BDC2CEA8-0A43-4682-846D-1DCB3004F664.jpeg
    811,7 KB · Wyświetleń: 93
Cześć ;) dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszedł jeszcze ciemniejszy niż wczoraj, a wczoraj myślałam ze to już liczyć od tego czasu 24h. I teraz nie wiem kiedy owulacja już dzis czy jutro, co radzicie?
od pozytywnego Poprostu należy włączyć starania. 24-36h po zwykle następuje owulacja, ale żeby nie ominąć osobiście stosowałam zasadę codziennie w tym okresie. Co drugi dzień u nas nie sprawdziło się. :) owocnych starań! :)
 
reklama
Do góry