reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyje

klaudia16

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2023
Postów
56
Cześć dziewczyny jestem w 10 dniu cyklu od 3 dni robie codziennie testy owulacyjne , o zbliżonej godzinie wieczorem nie pijąc nic przez 2 godziny przed , wiem że jaśniejsza kreska testowa oznacza brak owulacji jednak chciałabym usłyszeć wasze zdanie na temat takich wyników , dodaje pokoleji od najstarszego
20240301_213121.jpg
20240229_221229.jpg
20240302_215913.jpg
 
reklama
Testy powinno się robić najlepiej z 2 razy dziennie.
Dzisiaj masz 10dc, owulacji jeszcze brak, i tyle mozna wyciągnąć z Testów i raczej nic więcej.
 
Cześć dziewczyny jestem w 10 dniu cyklu od 3 dni robie codziennie testy owulacyjne , o zbliżonej godzinie wieczorem nie pijąc nic przez 2 godziny przed , wiem że jaśniejsza kreska testowa oznacza brak owulacji jednak chciałabym usłyszeć wasze zdanie na temat takich wyników , dodaje pokoleji od najstarszego Zobacz załącznik 1616273Zobacz załącznik 1616274Zobacz załącznik 1616272
Polecam testy paskowe z domowe laboratorium. Kiedys mialam te i sie bardzo źle wybarwialy . Na paskowych lepiej .

Te. Akurat negatywny co na zdj
 
Zamów sobie duuuzo DOBRYCH testów paskowych (domowe lanoratorium na Allegro - tu najtańsza cena za 25szt, wzięłabym ze dwa opakowania Link do: LH Test owulacyjny 25 szt. Domowe Laboratorium , albo easy@home z amazona) i rób dwa testy dziennie. U mnie np testy wieczorem nigdy się nie wybarwiaja dobrze, wiec robię zawsze na drugim moczu w ciągu dnia i wtedy wyłapuje peak za każdym razem. Do tego aplikacja Premom i tam wrzucaj sobie codziennie zdjęcia świeżych testów, bo po wyschnięciu zawsze ciemnieją.
 
Dziewczyny ja też poproszę o radę czy ten ostatni test już się zapowiada na owulację czy to jeszcze nie to...
 

Załączniki

  • 20240304_172838.jpg
    20240304_172838.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry