reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyje

reklama
Ten jest z rana czy waszym zdaniem też jest pozytywny ? Dla mnie są kreski takie same
Ja też miałam problem z tymi testami, ale jak już przyszedł ten pozytywny to był aż bordowy. Pobierz sobie aplikację premom, która porównuje te kolory codziennie, więc łatwiej dostrzec różnicę ;)
 
Narazie jeszcze nie wiem , rano robiłam testy była biel , popołudniu widzialam cien cienia ,ale nie nakręcam, zrobię jutro rano jeżeli wodzie cien ide na betę. Trzymajcie kciuki 😊
Trzymam kciuki, ja jutro zatestuję, bo miałyśmy podobnie pozytywne testy owu 🙈 a masz jakieś objawy?
 
reklama
Trzymam kciuki, ja jutro zatestuję, bo miałyśmy podobnie pozytywne testy owu 🙈 a masz jakieś objawy?
Od 3 dni po owulacji bolą mnie boersi wsumie cały czas , i od jakiś 3-4 dni boli mnie brzuch niby na okres ale nie do końca. Dzisiejsze 2 testy również pozytywne ,kreski trochę mocniejsze jednak dalej delikatne ,jadę na betę i trzymam kciuki za Ciebie, daj znać 😊
 
Do góry