reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

ja też poluję na nosidło. Patrzyłam na bondolino, ale używka 300 zł. Jak trafię coś w dużo niższej cenie, to kupię, a jeśli nie - to jakoś się obejdę bez niego. Też szukam nosidła a nie chusty z uwagi na męża:-):-)
 
reklama
wiosna gratuluje zakupów:tak: jak nosidełko? Bo ja zastanawiam się między Bondolino a Tuli. Bondolino bardziej mi odpowiada sposobem zakładania, ale tuli jest na większą wagę, a mój Bartek do leciutkich nie należy:-D


pochawalę się wypzedażowymi zakupami w H&M
komplet spodenki + body, a do tego pasujący sweterek i body koszulowe, razem 60 zł. Rozmiary 74, będzie na jesień:tak:
P1130330.jpgP1130331.jpgP1130332.jpg
 

Załączniki

  • P1130330.jpg
    P1130330.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 86
  • P1130331.jpg
    P1130331.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 84
  • P1130332.jpg
    P1130332.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 93
Nef - a dziękuję:) nosidełko bardzo mi się podoba. Wczoraj po raz pierwszy zakładałam. Myślałam że to wiązanie będzie trudniejsze. I jestem bardzo zadowolona. Fajna rzecz. Teraz będę mogła z małą jeździć do sklepów, urzędów i może na jakieś wakacje się wybierzemy. No i nie czuje się ciężaru. Nie wiem które lepsze czy bondolino czy tuli. Fajne są też firmy manduca. Ważne, aby było to dobre nosidełko, bo więcej krzywdy można wyrządzić "wisiadełkami".
 
Nef- świetne te ciuszki. Chyba muszę się przejechać do H&M :) 13 lipca mamy 18stkę, więc chcę Małego ubrać jakoś elegancko. Tylko kurcze mam nadzieję, że nie będzie poprzebierane do tego czasu... Chcę kupić wszytsko na tydzień przed, żeby rozmiar był ok... Żeby za duże nie było...
 
reklama
Do góry