reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
Hej
mój m. nie zgodzi się wieźć dziecka bez fotelika,
my niestety nie mamy ale jak jest tyle co trzeba
to my chętnie po kogoś pojedziemy
powinny nam wejść 2 foteliki i jedna osoba dorosła z tyłu
ale możemy też wziąść marianeczkę
tylko o której mamy być?
 
reklama
ja będę z Kubą ok 11 na dworcu, z chlebem i solą oczywiście :-) , mam nadzieję,że peron znajde!!!
i jeszcze mam nadzieję ze namówie ojca i was tam odwiedzę popołudniem czy wieczorkiem. muszę tylko adres znaleźć !!!!
 
ja będę z Kubą ok 11 na dworcu, z chlebem i solą oczywiście :-) , mam nadzieję,że peron znajde!!!
i jeszcze mam nadzieję ze namówie ojca i was tam odwiedzę popołudniem czy wieczorkiem. muszę tylko adres znaleźć !!!!
url=http://www.agrokampinos.pl/podkampinos2.html
 
Elwis to nie zabierasz się z nami ???

Basieńko kochana, niestety nie mogę na nockę się wybrać, bo rano w niedzielę jedziemy na komunię Pawła chrześnicy, zupełnie w innym kierunku od Warszawy. Żałuję bardzo bardzo bardzo :-:)-:)-(. A jutro też mam już plany na południe, no i cała nadzieja w moim tatku, że pojedziemy z nim, choć na godzinkę do was.
 
no to ja ide spać
bo jeszcze nie wstane :-)
i co Wy bezemnie zrobicie :confused: HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAA
chyba mi odbija z powodu tego wyjazdu
ciekawe czy wogóle usne
 
reklama
Basiu to uciekaj spać :cool2:;-)

ja zjawiam się z:
piwko -6 puszek + 2 butelki (bo heineken był w 3 paku ale jedną butlę rozpracowaliśmy )
kiełbasa - prawie 2kg
musztarda delikatesowa, grillowa i keczup
chleb (tylko nie wiem ile wziąść, jeszcze nie kupowałam)
coś jeszcze zabrać?
aha biorę więcej piwka i kiełbasy żeby dziewczyny jadące pociagiem nie ciągnęły ze sobą
bo wydaje mi sie to bez sensu, jak ja mogę do lodówki turystycznej włożyć
ale jak uważacie inaczej to wezmę tylko dla nas
 
Do góry