reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hej :)

Ja sobie raz pachy i nogi woskiem zrobiłam u kosmetyczki ale szczerze bikini to bym się bała ...
Brwi jadę woskiem i to jest git.

Dzisiaj idę na kolejny zabieg laserem (4-ty już) ale szczerze nadal te paskudy wychodzą choć już nie takie wielkie i bolące - więc jakaś poprawa jest ... A liczyłam, że pozbędę się trądziku ... :-(
 
reklama
Dzień dobry!
Wpadam na chwilę powiedzieć, ze żyję. Moje życie codzienne ostatnio bardzo mnie absorbuje. Niby nic szczególnego się nie dzieje, ale jakoś czasu brak na siedzenie przy kompie. Zaraz idziemy z Artim na podwórko to pograbię te resztki co zostały z trawy - niestety chłopaki grają w gałę na podwórku i nie dają szansy trawie....
Ściskam życząc wszystkim wiosny radosnej :-)
 
mama- ile u Was manicure hybrydowy kosztuje? Ja zrobiłam sobie w piątek i zapłaciłam 60 zł ale ponoć ten lakier co ma moja kosmetyczka kosztuje 160 zł za 15 ml i sprowadza go ze Stanów (shelac czy jakoś tak)

Majqa wiem jakie to lakiery bo tez ja mamy w salonie....u nas szefowa zrobiłam prom.i kosztuje 45zł...
ja też robię sobie woskiem bikini,nogi,pachy i brwi....i sobie chwalę ;))
a za laser ile płacisz??


Iwet ja też raz na miesiąc robie ;))

Joaś witam Cię zalatana kobietko moja ;):**

Marriet tak ,trzeba powtarzać ...u nas wąsik kosztuje 10zł,nogi do kolan 30 zł,nogi całe 50zł,pachy 15zł,brwi 10zł....


pozdrawiam ,ja od rana zalatana,sprzatam i ogarniam...
zaraz po Zuze muszę jechac ,ale mi zleciało...
 
Jestem i ja na moment ;P
Miki zasypia to zasiadłam seodpoczywam ;P
Rano dałam rade, na szczescie rodzicom udalo sie byc na wsi o 8:45 wiec jak juz jechalismy to odebrali odemnie Mikolaja i pojechalam ze starszakami... Hania zadowolona pojechala, ciekawe jak tam czy nie zwymiotowała :dry: ehhh...
Daniel u logopedy oki, ma jeszcze czas na poprawna moze a dokladniej o dż, dz, cz, sz :-) a R raz wymawia dobrze raz żle ale do listopada ma czas;-) i oki. biblioteke zalicylam tez takze mam co czytac :-)
Na dworze super cieplo, Daniel jest ciagle, a ja dom zaczelam ogarniac, i naczynia myc bo rano zostawilam syf... :sorry:
Własnie obok mnie myszka przebiegła... :eek::confused2: twarde sztuki jakies mamy a tej wsi :-D

No to tyle, sorrki ze tylko o sobie :*
ale obowiązki wzywają :-) mlody zasnol...
Po Hanie jade kolo 17, bede do kolezanki pisac jeszcze, a i mama chciala bym jej pomogla sałate sadzic... zajrze moze potem... :*
Milego dnia.
 
mama - laser kosztuje 100 zł, nogi do kolan 50zł, pachy - 50 zł, brwi - 10 zł, fotoodmładzanie - 150 zł, mikrodermabrazja - 120 zł, manicure zwykły - 30 zł, pedicure - 50 zł itd.
 
Hej kochane.
Żyjemy i wszystko u nas w miare dobrze. Po prostu czasu za mało. Wracam z pracy, pedze z Mila na rehabilitację, potem domowe obowiązki, praca papierkowa i spanie. W weekend jestem zdechła i siedze przed telewizorem wieczorem albo po prostu spię. Milusia świetnie sobie radzi, stoi przy meblach, raczkuje, próbuje się puszczać. Napięcie sie wycofało ale musi miec rehabilitacje aż zacznie chodzić. Żeby się nie wróciło. Młody nie chce sie uczyc i ma jakiś bunt. Paweł dalej na L4 z nogą nieciekawie, uszkodzona jest torebka stawowa i nie chce się zagoić. U mnie w pracy nie ciekawie .
Pozdrawiam was serdecznie.
Pamietajcie o mnie ********
 
Hej Dorotko :*

Dawno Cię tutaj nie było. Fajnie, że Milusia dobrze się rozwija i rehabilitacja pomogła. A Maciek - cóż taki wiek oby szybko zrozumiał, że nie tędy droga... Mężowi zdrówka a Tobie cierpliwości w pracy.
 
Wiecie same pachwiny wydepilować u kosmetyczki to nie problem, ale trzeba by jeszcze "grzywkę" skrócić, co by w razie nacinania, włosy do rany sie nie dostały... i muszę coś z lusterkiem pokombinować, bo ni cholerki nie zobaczę nic poza brzuchem.
 
hej

Wisienka trzymaj sie, wytrwałosci i cierpliwosci zycze:* i zdrówka dla meza!:*

Katrina ja to sama w ciemno sie przed porodem ogarnywałam :DDDD hehehe



U nas dzis PADAAAaaaaa........... :-( ehhh ale dobrze widac ze wszystko rusza, pąki na drzewach :-) kwiatki w moim ogródeczku ;-)
 
reklama
cześć ..komp mi się zawiesza-wrrrr!!


Wisieńka jak dobrze,że wlatujesz ...mam nadzieje,że bedziesz miała troche wytchnienia...
pozdrów Pawła proszę i nie się noga zagoi..

Katrina ja mam małą całą wywoskowaną:-p
a jak szłam do porodów to golilam się po palcu a potem sprawdzałam lusterkiem gdzie trzeba poprawić:-D


Liza u nas słonko ,ale tak niemrawo wychodzi..

Majqa jak tam Marek -zdrowy??


ja za chwilę idę do sąsiadki ,urodziła drugiego synka-nie było kiedy pójść a Mikołaj ma już 5 mcy wię kupiłam kilka słoiczków deserków z Hippa i mam nadzieje ,że się ucieszy bo jak sąsiadki przychodza to przewaznie body kupują;-)
pranie schnie,podłoga też ,kończę herbatkę i idę .

miłego dnia kobietki:))
 
Do góry