reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Hej. Ja wpadam się przywitać po zabieganym weekendzie ;-) i niestety nie zdążę poczytać co u was:-( Byli u nas znajomi przez dwa dni więc nocka zarwana i trochę się działo :cool: a dziś trzeba było babcie wyściskać i zacząć przygotowania do urodzi Matiego no więc cały dzień w biegu.

Zaczęłam hulać hula hop- talia boli mnie masakrycznie :confused2:

Pozdrawiam serdecznie
 
Witajcie.
Jesteśmy już w domu. Wczoraj nie mogłam dojść do siebie po podrózy a dziś czeka mnie wielkie rozpakowywanie i sprzątanie i gotowanie...Huk roboty. 18 macka się udała aż nad to! Goście siedzieli do 2 nocy a solenizant nazbierał kasy po pachy i kupuje sobie laptopa. Wstawiam wam 18stkowy torcik. Młody gra na basie)))).
U nas dziś -14. Zaprowadziłam Milę do przedszkola i myslałam, ze zmarzniemy a tu się okazalo, ze jest bezwietrznie, rześko i przyjemnie. Teraz pije mleczko i jem chlebek z konfiturą truskawkową własnego chowu na ciepło. I pomyśleć, ze przed ciążą słodkie śniadanie dla mnie nie istniało.
laugh.gif

Mam nadzieję, ze od dziś uda mi się być na bieżąco ))))Na razie życze Miłego dnia i lecę do obowiązków.Zobacz załącznik 533224
 
Witam z rana gorącą kawusią.
Wisienko - wszystkiego co najlepsze Twojemu synkowi! A Tobie gratulacje: jesteś w końcu pełnoletnią mamusią ;-). Pięknie. I jednocześnie masz cudowną połóweczkę ciąży. Kiedy usg? Jakoś na dniach? Jak Twoje samopoczucie?
U nas wirus szaleje nadal, do szkoły chodzi tylko Marcin, mnie mdli non stop, Karolina właśnie siedzi w toalecie i mówi, że nie wie co będzie dalej. Arti niedyspozycyjny był dobę, zniósł to równie rewelacyjnie jak Marcin. Bartul właśnie się przeciąga...
Martynia się uchowała, siedzi i śpiewa kolędy. Chociaż tyle dobrego.
Mamusiom, które zaczynają feriowy czas - takich jak Azile - dużo sił i pogody ducha. Takim jak Mama05, czyli w trakcie nie mniej radości :-)
Idę do krzykaczy, bo siedzę na piętrze a oni nawołują...
 
witajcie ..
nas zasypało :szok::szok:
mamy śniegu po kolana!!!!!


Asik
kręć!! boli to znaczy sie ,że działa:-D
nie zniechęcaj się ,a zobaczysz szybko efekty:tak:
gdybyś biegała to miałabyś kolkę ..nie ma tak ,że ćwiczymy i nie boli:-p



Wisienka
bądź z nami ..bądź:tak::tak:
super,że wszystko sie udało ,że szczęśliwe dojechaliście :)
a tort piękny-pomysłowy:)
pogłaskać brzusio :)


Joaś
dzięx;)
na 11 zawożę Dominika do znajomej -ma 3 synów( 7,5 i 4lata) to sie chłopaki pobawią ..
zdrowia dla Twoich krasnali..
dietę trzymasz ?

pozdrawiam evry bady :-D
 
No właśnie z dietą poległam, ale właśnie się postanowiłam podnieść... Tylko jak mnie mdlić przestanie....
A torebka super, bardzo mi się podoba. Co powiesz o "foczce"?
 
hej mamuski :-)
poczytalam was wczoraj,ale juz nie mialam sily odpisac :sorry:
do nas zawitala zima,wkoncu mamy snieg...a raczej mielismy,bo temp.na plusie wiec szybko zrobila sie chlapa...szkoda,bo smyki byly takie szczesliweeee....tak malo tego sniegu u nas...:-(

wszystkim solenizantom spoznione,ale szczere 100 LAT !!!!
pozdrawiam cieplutko i zycze milego dnia :-):wink:
 
Hej :)

mama - torebki świetne :)
asik - mama dobrze mówi ja też przed ciążą z Markiem dużo hulałam i efekty były ale i na początku bolało z czasem przestanie
joaś - współczuję choróbska oby szybko poszło precz

U nas wczoraj padał deszcz i marznął i było tak ślisko, że nie można było równowagi utrzymać... A dziś od rana sypie śnieg.
 
reklama
Madlen
witaj i pozdrawiam;)
no u Was topnieje a nas zasypuje ..

Majqa
widziałam wcz.w pogodzie co tam u Was zapowiadali-masakra ..uważaj na siebie ..



my z Zuza po obiedzie-kasza i gulasz z kapusta kiszoną .
na kawę pojadę zaraz do kumpeli u której jest Domi i dogadamy szczegóły kuligu bo na sobotę organizujemy taki z koniem i saniami z agroturystyki:-p
przez las ..potem ognisko i herbata ..
nie damy się zimie :-D


a jutro mamy z T.14 lat razem więc zrobiłam już sernik na jutro i bedziemy łyżką z blachy wyjadać a potem sex :-D:-D
 
Do góry