reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Twardnienie brzucha w ciąży

reklama
A dlaczego, są jakieś nowe badania?
Ja brałam nospę, podawano mi ją również jak byłam w szpitalu około 22tc.
Jak byłam w ciąży z synem to czytałam wiele artykułów, że nospa jest w ciąży niewskazana. Mój ginekolog też mówił, że tylko w ostateczności mam brać nospę, a miałam pessar i cały czas skracała mi się szyjka.
 
Jak byłam w ciąży z synem to czytałam wiele artykułów, że nospa jest w ciąży niewskazana. Mój ginekolog też mówił, że tylko w ostateczności mam brać nospę, a miałam pessar i cały czas skracała mi się szyjka.
też czytałam negatywne opinie o nospie, jednak nie trafiłam na żadne badania, które by to potwierdzały. Postanowiłam zaufać lekarzom, choć tkwiła we mnie pewna nutka niepewności 😅 Dziecko urodziło się ostatecznie po terminie, wszystko z nią w porządku
 
Wiecie ile leków w ciązy jest zakazanych? A jednak dziewczyng biorą aby utrzymać ciąże. Ile ludzi tyle opinii. Ja brałam nie tylko nosie ale praktycznie cała aptekę ha ba. Dziecko zdrowe.
 
Wiecie ile leków w ciązy jest zakazanych? A jednak dziewczyng biorą aby utrzymać ciąże. Ile ludzi tyle opinii. Ja brałam nie tylko nosie ale praktycznie cała aptekę ha ba. Dziecko zdrowe.
To nie są opinie, tylko fakty potwierdzone badaniami. To, ze Ty brałas i dziecko zdrowe tych badań nie zmienia.

I wiadomo, ze trzeba patrzec na to, co przyniesie więcej korzyści, ale wtedy decyduje lekarz, a nie banda na forum.
 
reklama
To nie są opinie, tylko fakty potwierdzone badaniami. To, ze Ty brałas i dziecko zdrowe tych badań nie zmienia.

I wiadomo, ze trzeba patrzec na to, co przyniesie więcej korzyści, ale wtedy decyduje lekarz, a nie banda na forum.
żyjesz w jakiws iluzji. A leki to mam skąd z forum?
 
Do góry