reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

_620544_n.jpg

moj malec w 13 tygodniu
 
reklama
wisienka:) pisze:
no to i ja sie pochwale swoja dzidzia, usg robione w czwartek, tutaj dzidzia ma 36-37 mm, a wiem ze teraz ma prawie 50mm, bo wczoraj bylam na badaniu przeziernosci. dzisiaj jeszcze wyniki bitestu krwi (jak to sie nazywa w polsce?? test podwojny?? cos takiego bedzie  ;)) :)  :laugh:

pozdrowionka
cześć wisienka.mam małe pytanie jak tam wyniki tastu,bardzo mnie to ciekawi ponieważ sama robiłam test podwójny i jeszcze czekam na wyniki krwi,natomiast wg lekarza przezierność wyszła ok bo 1,7 mm obecne też kości nosowe.mam nadzieje ze wszystko w porzo pozdrawiam
 
no i dobrze tycia niczym sie nie denerwuj.
test podwójny bada przezierność karkową, a w badaniu krwi chyba afpi wolną hcg.to test na wykrycie wad genetycznych. ja go robię ponieważ mimo że mam 26 lat, mam siostrę z zespołem downa i chciałabym wiedzieć czy jestem w grupie ryzyka.
wszystkiego dobrego, pozdrawiam i czekam na odp wisienki
 
ale fajny juz duzy bąbel :) ja chyba tez sie wybiore za 2 tyg na usg sprawdzic jak tam moj maly lokator brzuszka urósł ;D ::)
 
reklama
Dzidzia duuuuzutka! ;D.Ja bylam w czwartek u lekarza,ale nie robil mi usg,wiec teraz musze czekac do natepnej wizyty,czyli do 5 wrzesnia... :(
 
Do góry