reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ustanie bólu brzucha we wczesnej ciąży

pouchines

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2023
Postów
53
Hej kochane. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Od samego początku miałam dość silne bóle/skurcze w podbrzuszu. Ginekolog stwierdził że ciąża rozwija się prawidłowo, przepisał duphaston i nospe. Od kilku dni nawet tej nospy nie muszę brać, bo bóle całkowicie ustąpiły. Nie mam też żadnych mdłości, jedne co to lekki ból piersi. Może panikuje, ale boje się że ustanie bólu brzucha to oznaka że ciąża obumarła.....mieliście tak?
 
reklama
Hej kochane. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Od samego początku miałam dość silne bóle/skurcze w podbrzuszu. Ginekolog stwierdził że ciąża rozwija się prawidłowo, przepisał duphaston i nospe. Od kilku dni nawet tej nospy nie muszę brać, bo bóle całkowicie ustąpiły. Nie mam też żadnych mdłości, jedne co to lekki ból piersi. Może panikuje, ale boje się że ustanie bólu brzucha to oznaka że ciąża obumarła.....mieliście tak?
Brzuch w ciąży nie boli 24/7. To normalne, że przestaje i wraca i tak w kółko może być.
 
Hej kochane. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Od samego początku miałam dość silne bóle/skurcze w podbrzuszu. Ginekolog stwierdził że ciąża rozwija się prawidłowo, przepisał duphaston i nospe. Od kilku dni nawet tej nospy nie muszę brać, bo bóle całkowicie ustąpiły. Nie mam też żadnych mdłości, jedne co to lekki ból piersi. Może panikuje, ale boje się że ustanie bólu brzucha to oznaka że ciąża obumarła.....mieliście tak?
Popieram zdanie poprzedniczki. Z biegiem czasu ból brzucha ustąpi. Może dopiero później pojawia się mdłości, a może wcale ich nie będziesz miała. 😊 Bądź spokojna.
Gdy moja pierwsza ciąża obumarła miałam dosyć mocny ból brzucha i kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.
Będzie dobrze, nie zamartwiaj się na zapas. To nic nie pomoże, wiem to z autopsji. 🤗🤗
 
U mnie bylo i tak i tak.
W pierwszej ciazy ok 10tyg stracilam wszystkie symptomy ciazowe i nawet sie smialam do meza ze tak to w ciazy mozna chodzic ale niestety skonczylo sie poronieniem. Ciaza przestala sie rozwijac pomimo ich usg potwierdzilo bijace serduszko w 8tyg.
Druga ciaza 7tydz i tez stracilam wszystkie objawy. Usg wyszlo super w 8 i 9 tyg. Objawy wrocily tylko na 1 tydz by zniknac i juz wiecej nie wrocic. Potem tylko bolaly mnie plecy.

Takze nie ma sie czym stresowac. Wiem latwo powiedziec ja rowniez odchodzilam od zmyslow jak po potwierdzonym usg zaczal mnie bolec brzuch.
Nawet jezeli ciaza by obumarla czego absolutnie ci nie zycze nie jestes juz w stanie nic zrobic niestety. Polecam kontrole u ginekologa dla wlasnego spokoju
 
Do góry