reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Asia84, 7 Luty 2006.

?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

1. 36 tc.

5,3%
  2. 37 tc.

5,9%
  3. 38 tc.

12,8%
  4. 39 tc.

16,5%
  5. 40 tc.

29,3%
  6. 41 tc.

15,4%
  7. 42 tc.

14,9%
  1. Asia84

Asia84 New Member

ciekawa jestem w jakim ty. urodziłyście swe dzieciaczki. Ja jestem w 37 tc. i już bym chciała... :)

2. wronka

wronka czerwiec05`, kwiecień2010

Hej..Asia ..ja urodziłam w 40 tygodniu...dokładnie w dniu terminu....ale miałam poród wywoływany...bo kto wie, pewnie urodziłabym jeszcze później ;D

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

a ja urodziłam też w 40 tyg,nawet 4 dni po terminie ;) i cieszę się że urodziłam tak blisko wyznaczonej daty porodu :)

5. ewaunia75

ewaunia75 Guest

a ja urodziłam w 38 tc. czyli 2 tygodnie przed terminem i bardzo się z tego cieszyłam bo to był nadzwyczaj gorący sierpień... ;)

6. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Buu... :( Niesprawiedliwa ankieta...A co z tymi, które są juz w 10 -cu ciąży, jak ja...? Nawet nie będę mogła zaglosować... :( :( :(

7. helunia

helunia MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

a mi wedlug daty porodu wychodzi ze mam urodzic w 41 tyg i 2 dniu czy tak dlugo moze trwac ciaza?jakie sa srednie tygodnie urodzen dzieciaczkow piszcie bo mnie tez to ciekawi

8. grooha1

grooha1 New Member

ja urodziłam w 41 tygodniu i 3 dniu, poród miałam wywoływany, bo nie wim ile bym chodziła z brzuszkiem, maluszkowi nie spieszyło się do nas.

9. Asia84

Asia84 New Member

Mi według terminu wychodzi ,że urodzę w 40 tc. i 1 dniu. Mówi się i zakłada,że ciąża trwa średnio 38-40 tygodni.Ale do 42 tc.to jest norma. 40 tc.to jest taki "orientacyjny", bo terminowy poród może odbyć się 2 tygodnie przed lub 2 tyg. po tym 40 tc.Ale wiem też,że tak po 11 dniach od wyznaczonego terminu,gdy nic się nie posuwa do przodu,poród wywołują.

10. reklama
  11. Asia84

Asia84 New Member

to dobrze,że dodałaś jeszcze te 2 tyg. ! ja tak strasznie chciałabym urodzić trochę wcześniej,że zupełnie nie pomyślałam o 41 i 42 tc. Dziękuję za tą modyfikację:)
    Pozdrawiam!!

12. Ivonek

Ivonek Guest

JA urodzilam dokladnie w dniu terminu.I ciesze sie, ze nie po terminie, bo jeszcze bardziej bym sie chyba denerwowala...A dodam ze po USG mialam termin na 14 listopada, a po ostatniej miesiaczce na 16.Wiec zmescilam sie w obu terminach ;)

Poleć forum