reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Wiecie co teraz czuję...patrze na moje dwoje dzieci syna i córkę w wieku przedszkolnym oboje i wiem że są cudem, bo moja siostra nie może mieć dzieci a ja mam tylko ich, i to jest moj cud, on i ona, choć prędko nie pójdę do pracy bo syn ma dużo zajec w tym logopede i fizjoterapie, dwoje dzieci mam już na cmentarzu, Wiktoria 24 tydzień, poważna wada serca, Łucja 9 miesięcy, Fallout plus ZD, został mi mąż i ta dwójka, moje źródło życia, źródło które daje mi życie,
Kiedyś przypadkiem tu zajrzalam- zobaczyłam Twoje zdjęcie i zakochałam się w tych oczach..
Jesteś strasznie dzielna! Podziwiam Cię i wszystkie, które przez to przeszłyście.. Ostatnio zachorował mój syn, Mi al opryszczkowe zapelenie jamy ustnej.. I pomyślałam, że ja bym nie przeżyła tego co Ty, co Wy..
Jesteście dla mnie inspiracja, utozsamieniem siły..
NewMom- Twoja córeczka Łucja ma oczy Anioła.. A Ty masz cuda w postaci swoich kochanych dzieci ale i masz w sobie tyle siły... Dziękuję, że mogłam przeczytać Twoja historię..
 
Wiecie co teraz czuję...patrze na moje dwoje dzieci syna i córkę w wieku przedszkolnym oboje i wiem że są cudem, bo moja siostra nie może mieć dzieci a ja mam tylko ich, i to jest moj cud, on i ona, choć prędko nie pójdę do pracy bo syn ma dużo zajec w tym logopede i fizjoterapie, dwoje dzieci mam już na cmentarzu, Wiktoria 24 tydzień, poważna wada serca, Łucja 9 miesięcy, Fallout plus ZD, został mi mąż i ta dwójka, moje źródło życia, źródło które daje mi życie,
To prawda, dzieci i mąż są powodem do życia. Miłość jest powodem do życia. Dwójka twoich dzieci nie miała szansy na życie takim jakie jest, a potrafi być cudowne w swojej prostocie, w małych rzeczach. Żyj w pełni dla wszystkich swoich dzieci.
Patrzę na swoją 3,5latke i codziennie myślę o jej młodszej siostrze. Siostrze którą kiedyś zobaczy na zdjęciach, ale nigdy nie pozna.
Dzieci się kocha bardzo. Tęsknota jest normalna.
 
Była prześliczna ❤❤❤❤ kiedy widziałam na profilowym pierwsze jej rączkę a później oczy wyobraziłam ją sobie jako śliczne dziecko. I nie pomyliłam się.

Jedyne marne pocieszenie to fakt, że już nie cierpi. Trafiła na najsilniejszą mamę na jaką mogła trafić. Bardzo Ci współczuję podwójnej straty. Często o Tobie myślę. O tym jak sobie radzisz. Daj sobie czas na smutek i żałobę ale nie zapominaj, że masz jeszcze dwoje dzieci i męża. Wspierajcie się razem w tych trudnych momentach. Tutaj na forum my zawsze też będziemy czekać na posty od Ciebie
 
Bardzo byłam ciekawa jak Twoja córka ma na imię. Łucja to śliczna dziewczynka a w jej oczach jest Twoja miłość. Cieszę się, że dzielisz się tu swoimi uczuciami. Każdy z nas ma swoje mniejsze lub większe problemy, a to co piszesz wymaga aby na chwilę się zatrzymać i pomyśleć co naprawdę jest istotne. Dla mnie najważniejsze jest teraz zdrowie moje i rodziny oraz czas spędzony z nimi. Pozdrawiam ❤❤❤
 
Miała na imię....Łucja Joanna...
Piękne imię.. bardzo o nią walczyłaś, pamiętam co pisałaś rok temu i jak niesamowicie silna stałaś się przez ten czas.. czasem tam jest, że człowiek dopoero z czasem docenia jeszcze mocniej to co jest właśnie tu i teraz.
Z mężem już lepiej?
 
reklama
Do góry