reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

lilu ja niestety nie pozwalam sobie na wszystko :)
Za duże tendencje do tycia. Nie jem kolacji. Na słodkie pozwalam sobie raz w tygodniu (choć ku mej uciesze nie ciągnie mnie aż tak bardzo). Generalnie staram się dobrze odżywiać, mało białego pieczywa, jedna skibka lub byłka dziennie i to nie codzień. Ale za to pochłaniam jogurty naturalne z płatkami lub serki wiejskie :) No i jaja na miękko, czyli na razie bardziej nabiałowa jestem :)
Choć jak znam swój organizm to od patrzenie na jdzenie później zacznę tyć, w 8 m-cu to 1 kg na tydzień przybierałam a nie jadłam kolacji, dużo ruchu itp i nic nie pomogło.
 
reklama
póki co mam jadłowstręt i raz dziennie napada mnie ochota no jedzenie....czego potem baaardzo żałuję...
gaja podziwiam taki zdrowy masz jadłospis...no sporo nabiału ...ja unikam nabiału w czystej postaci tj. mleko i jogurt przemycam ewentualnie ser...moja córka jest alergikiem na nabiał właśnie i nie chcę aby kolejne dziecko to przechodziło...nie wiem czy robię dobrze:confused: co sądzicie?
 
lilu nie wiem nie jestem ekspertem ale to czy zjesz dużo nabiału w ciąży chyba na potomka wpływu nie będzie miało, alergia w dużym procencie jest dziedziczna. Mój mąż jest alergikiem a dzieci zdrowe, choć Olcia miała ASP przy pierwszym roku życia ale do końca nie wiadomo od czego, odeszło jak ręką odjął, żadnej diety u niej nie stosowałam ;)
 
Ja to chyba jestem najcięższa z nas wszystkich bo normalnie ważę około 73 kg :szok: :szok: :szok:
Niestety, natura nie poskąpiła mi ani bioder ani posladków :-D
Ale jak na razie schudłam dwa więc 71 kg w 9 tygodniu.
 
Ja z Pysiem wpitalałam nabiał w ilościach ogromnych (jeść coś trzeba) i nic, a truskawek sobie odmówiłam wogóle i młody miał na nie uczulenie.:baffled:
 
Ja staruje z wagą 51,5 kg. wzrost -166 cm. ;)
Poprzednim razem przytyłam 16 kg. i zrzuciłam to wszystko po 3 mies. karmienia. Jak będzie teraz obadamy :tak:
 
Ostatnia edycja:
ja startuje z waga 45:-D ale przytylam juz ok 2 kg by miec jakas tkanke tluszczowa.
w poprzedniej ciazy przytylam 16kg, schudlam nie odchudajac sie w ciagu 2 msc do 45.
dla scislosci anorektyczka nie jestem, tylko taka przemiana materii i jestem dosc niska(160) i mam cienkie kosci:sorry2:
 
reklama
Do góry