reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Eeeee,laski, no co wy? :D Bo normalnie az poczlapalam do lustra no i talia... ekhmm... no osa to to nie jest,ale wciecie widac :) I nie to pod pachami:D Ale jak stoje przodem oczywiscie. Mimo to mysle ze nazywanie "tego" talia w tym stanie podchodzi profanacja z letka:D
 
reklama
Talia..heh no coś tam jest :-D U mnie biodra 102, brzuszek 93-95 cm, biust 100 cm :-D Też jestem klocek metrowy :-D
Niedługo będę szersza niż wyższa..hehehe
 
hey :-D
czytam te posty i konam ze smiechu, bo oczywiscie odlegowalam wybranca mego zycia do odszukania miarki co to by sie upewnic,ze w normie sie mieszcze? hahahah
no to u mnie tez kwadratowo biust 100, brzuch 103, biodra 107 ... tak sobie mysle, ze ladnie bedzie trzeba sie nagimnastykowac,zeby wrocic do stanu poprzedniego :-D


 
umnie jeszcze lekkie wciecie jest:):) biodra 95-brzuch 85,talia 71,biust 95 i 3kg na plusie:)brzuch maly-wszystko idzie mi wtylek i uda..koszmar-abrzuch na boki sie rozlewa cholercia i mam boczki, takie jak nigdy..:szok:
 
to ja tez poszukałam miarki:-) waga na dzis 86,3 czyli przez 4tyg nie przytyłam nic a nic:-) z czego jestem zadowolona jak nie wiem co!!! odkąd zaszłam 9kg na plusie..
a więc wymiary:-)

biodra 110!!!!!!!! o zgrozo.. ale u mnie zawsze biodra idą pierwsze:-) normalnie mam przy wadze 70kg ok 100...
talia na wys pępka:-) 99cm.....
biust 108cm......
 
Ale mnie zmobilizowałyście. Sięgnęłam po miarkę. Brzuch 97 cm, biodra 100, biust 94. Mąż stwierdził, że ten ostatni mógłby zostać;-)Pocieszyło mnie, że Wy podobnie, bo ostatnio wszyscy mi mówią, że ogromny ten brzuch mam:sorry:
 
aż się dzisiaj zmierzę z ciekawości :-)

na wadze mam 5 kilo na plusie, czyli ważę 58, chciałabym nie przytyć więcej niż 10, a moja gin mówi, że nawet jak przytyję 18 to nie będzie na mnie krzyczeć :szok:
 
reklama
A ja od wczoraj szukam miarki... bez powodzenia:rofl2: Za to 6,5 kg na plusie i ewidentny brak talii - zresztą talia nie była nigdy moim atutem ;-) no cóż, jak to mówia trudno-świetnie, jeszcze będziemy się z tego śmiać :-)
 
Do góry