reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Ja się już nie mogę doczekać chodzenia na siłownię, squasha i ostrego wycisku... Wtedy łatwiej mi dbać o to co jem i w jakich ilościach, bo szkoda mi efektu ćwiczeń, a teraz... oj, szkoda gadać... miałam iść na basen dzisiaj, ale infekcja mnie dopadła i nie poszłam...
 
reklama
Moja mama mieszka obok centrum sportowego ;), trenowaliśmy razem z mężem, on dodatkowo jeszcze koszykówka 2x w tygodniu. Moja mama bardzo chętna, żeby się wnuczkiem zajmować, więc mam komu małego "sprzedać".

Ja cały czas sobie powtarzam "nic się nie zmieni" (choć pewnie będę taka zakochana w małym, że złamię wszystkie swoje postanowienia odnośnie "pielęgnacji i dbania i opiekowania się"...), tzn chciałabym mieć czas dla siebie, właśnie na ćwiczenia, one dają mi energię. Więc albo będziemy z mężem na zmianę chodzić, albo podrzucać będę mamie na 2h wieczorem. Myślę, że mąż nie będzie miał nic przeciwko temu, żeby dać mi wolne 2x w tygodniu, bo on sam kocha sport i wie co to znaczy jak nie można go uprawiać (nadal ma zakaz po operacji, będzie mu wolno dopiero we wrześniu sporty uprawiać, więc znowu zaczniemy razem).
 
zależy o której będziesz kłaść, bo potem lepiej dziecka nie brać w trakcie snu, u mnie jak Laura idzie do babci 18-19, to już na noc, a jak będą dwa to się babcia raczej nie da wrobić na noc :-D będę po ciąży słoń :eek:
 
K8libby, zmieni się, ale na lepsze ;) Jeśli masz Mamę chętną do opieki, to korzystaj! Technicznie to będzie proste do załatwienia - odciągniesz trochę mleka, zostawisz jej i po kłopocie ;)

Ja robiłam po porodzie tylko ćwiczenia na brzuch - w domu. Reszta jakoś sama spadła ;) Pchanie wózka zimą przez zaspy to też niezły aerobik, nie mówiąc już o wnoszeniu wózka na trzecie piętro ;)
 
noszenie Małego Klocka, to ile kalorii leci, ja po porodzie schudłam szybko, ale powrót do pracy i siedzący tryb życia mnie załatwił :crazy: po pracy to mi się na nic nie chciało :zawstydzona/y:
 
Celulit jest podły, jest albo genetyczny i jest zawsze, nawet na chudzielcach, albo znika jak się chudnie. Ja nawet jak byłam szczupła, ale zjadłam za dużo śmieci, to od razu wyskakiwał. Natura o tyle mnie lubi, że nie obdarowała mnie rozstępami. Z dwojga złego, chyba wolę celulit...
 
oj ja tez nie moge sie doczekac powrotu na silke:biggrin2: podobnie jak u k8libby luby zarzeka sie,ze pomoze mi we wszystkim i jak tylko bede chciala isc na trening to on nie widzi problemu :cool2: ale na pismie jeszcze tego nie mam wiec mam nadzieje,ze pozniej sie nic nie zmieni hehehe
poki co zadowalam sie basenem na ktorym tez mozna dac sobie w kosc np. 30 basenow, ale wiadomo rozlozone na 40 min:-) no tak czy siak super sie choc troche poruszac, w razie czego kije do nordic walking tez mam na stanie wiec bede latac po okolicznych parkach:-D
wiecie.. celulit juz dawno nie robi na mnie wrazenia, ale cholernie to sie martwie o te rozstepy,bo na bank moja waga do konca ciazy dobije do 20kg nadkilogramow (moja sis przytyla 25kg stad moje obawy)... wczoraj wieczorem jak luby zobaczyl ile tego w siebie wcieram to zapytal czy oleju z kuchni czasem tez nie potrzebuje hahaha
 
reklama
ja też się nie mogę doczekać powrotu do siłowni, biegania i roweru :-)

zmierzyłam się wczoraj owczym pędem ;-) w brzuchu mam 83 cm, w biodrach 89, najwięcej urósł mi biust z 82 na 90 :szok:
 
Do góry