reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża, temperatura ciała, plamienie

reklama
Rozumiem, ze w twoim przeświadczeniu coś takiego jak plamienie nie występuje? Po to istnieją fora by rozwiewać swoje wątpliwości jeżeli ktoś jest "świeży" w temacie. Więcej empatii i mniej jadu na przyszłość. Miłego dnia ;)
No owszem plamienie występuje, u wielu kobiet tak zaczyna się okres. Po prostu nikt nie rozumie gdzie leży problem ?
 
Rozumiem, ze w twoim przeświadczeniu coś takiego jak plamienie nie występuje? Po to istnieją fora by rozwiewać swoje wątpliwości jeżeli ktoś jest "świeży" w temacie. Więcej empatii i mniej jadu na przyszłość. Miłego dnia ;)

Ale jakiego jadu?zapytałaś czy któraś z nad miała w terminie niską temperature, negatywny test i krwawienie. No miałam. Tak zaczyna się okres.
Staram się od dawna i od dawna mierze temperature i obserwuję cykl no i zawsze jest to oktes
 
Ale jakiego jadu?zapytałaś czy któraś z nad miała w terminie niską temperature, negatywny test i krwawienie. No miałam. Tak zaczyna się okres.
Staram się od dawna i od dawna mierze temperature i obserwuję cykl no i zawsze jest to oktes
Napisanie tej rzeczy na dwa różne sposoby robi różnicę.
 
Moze powinnaś precyzyjnie określić o co Ci chodzi. Bo Twoje pytanie brzmi jakbyś chciała wiedzieć czy któraś z nas miała okres
Chodziło o sytuację kiedy ktoś z Was pomimo braku pozytywnego testu w dniu miesiączki i obniżeniu temperatury + plamienie jednak był w ciąży. Trochę czytałam o tym na innych forach, że takie sytuację się zdarzają, a test pozytywny wychodzi nawet w 38dc..
 
Chodziło o sytuację kiedy ktoś z Was pomimo braku pozytywnego testu w dniu miesiączki i obniżeniu temperatury + plamienie jednak był w ciąży. Trochę czytałam o tym na innych forach, że takie sytuację się zdarzają, a test pozytywny wychodzi nawet w 38dc..
Mi plamienia rozkręcały okres. Test negatywny w dniu miesiączki przeważnie jest wiarygodny. Chyba że miałaś opóźnienia owulacji. Ale jeśli to nie daje Ci spokoju to zrób betę.
 
Chodziło o sytuację kiedy ktoś z Was pomimo braku pozytywnego testu w dniu miesiączki i obniżeniu temperatury + plamienie jednak był w ciąży. Trochę czytałam o tym na innych forach, że takie sytuację się zdarzają, a test pozytywny wychodzi nawet w 38dc..

Mi test wyszedł pozytywny i w 45 dc ale to dlatego, że owulacja była w 35 dc. Więc żeby wiedzieć kiedy zrobić test trzeba wiedzieć kiedy na pewno była owulacja.
Natomiast nigdy mi się nie zdarzyło, żeby temperatura mi tak spadła i była ciąża
 
reklama
Chodziło o sytuację kiedy ktoś z Was pomimo braku pozytywnego testu w dniu miesiączki i obniżeniu temperatury + plamienie jednak był w ciąży. Trochę czytałam o tym na innych forach, że takie sytuację się zdarzają, a test pozytywny wychodzi nawet w 38dc..
Jak komuś wychodzi test negatywny w 38dc to oznacza, że owulacja się przesunęła. A nie to, że ciąża była, tylko testy jej nie wykryły. Bo jakbys Ty miała tak wczesną ciążę, że nie wykrywałby jej test, to nie miałabyś też jeszcze żadnych jej objawów.
 
Do góry