reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści ze szpitala ( i nie tylko) BEZ KOMENTARZY

Witam :) Wylądowalam dziś w nocy na porodówce . Byłam badana o 2:30 rozwarcie na palec , szyjka zgładzona , skurcze co 5 min taki ok 60 proc ....teraz mam podpiętą kroplówkę alle rozwarcie się zatrzymało na 2 palcach i echo ...jak nic nie ruszy to potrzymają mnie do piątku i puszczą do domu ...Skurcze teraz tak co 3 min ale szyjka ni drgnie :baffled: co chwila mam ktg i badanie :baffled: nie spałam ponad dobę ...
 
reklama
Witam dostałam jeszcze pięknego smska od BASI ze szpitala: "Tomuś ur się o 13.25 jest zdrowy i śliczny taki sam jak Kamil był gdy się ur. Dostałam znieczulenie ze po 6h można wstawać ale ja wstałam, zrobiłam krok i zasłabłam. Pozdrawiam Was wszystkie"
 
Mam wieści od BAŚKI czują się świetnie, Basia już wstaje, pediatra mówi że Tomcio też gotowy do wyjścia. Są razem cały czas. Kamilek już odwiedził braciszka. Tomaszek załapał karmienie i jak nic się niechcianego nie wydarzy to jutro będą w domu.
 
Dzis koło 00:30 obudził mnie bol brzucha jak na okres...kombinowałem jak mogłam ale spać sie nie dało...
koło 4:30 pojechaliśmy do szpitala bo co 8min czułam skurcz

rozwarcia brak i szyjka zamknieta
na sali przedporodowej (sama sama bo męża nie wpuszczają i nikt akurat nietrafil w nocy) miałam. Ktg....godzinę...skurcze mam co 4-5min
nie ukrywam ze boli jak skurcz w okresie ale trwa max 15sek

na szczęście moja dr wlasnie miała dyżur(kończyła) i mnie wychaczyla :) zaraz przenoszą mnie na sale porodową z wanna :)) i juz z mezem :)

oczywiście jest i strach i stres ale padam ze zmęczenia ale nie da sie spać przy skurczach

nie wiem tylko kiedy czas na znieczulenie ale musze zapytać kogos :)
 
Hej! !
Dzisiaj o 10 odeszly mi wody. Leze na patologii bo niestety brak czynności skurczowej. Dostaje jakis antybiotyk , ktory ma chronic przed infekcja.. 3majcie kciuki zeby skurcze nadeszly bo inaczej za 24h beda wywolywac oksytocyna a tego wolalabym uniknac...
 
Dziewczyny dostałam sms-a od Aia:
Jestem w szpitalu, czekam na ktg. Po badaniu dopochwowym kwalifikuje się do cc. Zakmnięte wsio na 4 spusty, a Młody duży. Zrobią cc dzisiaj po południu, albo jutro, bo zeżarłam z rana banana i musi przejść ;-) Pzdr :)
 
reklama
Ja znowu na porodówce :) o 1:40 odeszły mi wody , od 2:30 mam skurcze , wg usg młody 3900 więc rodzimy naturalnie , mam nadzieję że nie skończy się cc ....rozwarcie na 3 palce , skurcze nie za mocne , ale z plecków ....
 
Do góry