reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
No wlasnie co za zalecenie :) ja musze mojemu od pon chyba powiedzieć 2-3x dziennie bo moze cos sie podzieję albo indukcja w czw łatwiej pójdzie Eh..
 
Dziewczyny mam pytanie dotyczące wyglądu pochwy...

Nie byłam nacinana ani pęknięta, ale i tak coś mnie rwie w kroczu. Czy to normalne? Gdy podkładam sobie lusterko aby zobaczyc jak sytuacja, to mam sporą "dziurę"... kiedy ona się zejdzie?
 
Lilija,

Nie mam pojecia. Pewnie kwestia indywidualna. Moze zapytaj gina na pierwszej wizycie pologowej?

Dziewczyny,
A ja mam pytanie odnosnie szwow. Kiedy sie wam rozpuscily?
 
Lilija, ćwicz intensywnie mięśnie kegla. Ile razy tylko mozsz w ciagu dnia.


Lunera, mi po pierwszym porodzie rozpuściły sie (masa wypadła w 2-3dni pp potodzie) w 2.5tyg. W kolejnych szyta nie byłam.
 
reklama
Do góry