reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
obawiam sie ze chyba lekarz na genetycznym sie nie pomylil , widzialas siusiorka i jajeczka?? ale objawy ze tak powiem typowo dziewczece masz!!!;))
 
Vinga obawiam sie ze to nawet siusiak nie byl tylko nub :p i w zaleznosci od polozenia czasem lekarze okreslaja czy to bedzie dziewczyna czy chlopak ... poczekaj do kolejnego usg ja obstawiam dziewuszke u Ciebie e

Bluelovi
​ a na jakiej podstawie wrozysz :>??
 
no i to są dobre wiadomości, blue, inomama - teraz trzymam Was za słowo, mężuś byłby wniebowzięty:-D Chociaż córa też byłaby mile widziana;)
 
Inomama Twoja wrozbe wole;-)ja chce dziewczynke:-)A tak naprawde to kocham juz to malenstwo nie wazne jaka ma plec...najwazniejsze jego zdrowko.
 
delewarre gratuluję chłopaka!
ja też chcę wróżenia mi :happy:

mdłości pojawiły się później niż od początku - na początku miałam silne bóle brzucha... męczę się nad kibelkiem (szczególnie jak się nie wyśpię) ale żeby coś żygnąć...:no: co do jedzenia do owoce kilogramami - teraz mam fazę arbuzową :-) brzuszek jest - do przodu, a wcięcie w talii pozostało takie samo. co dziwne wywaliło mi pępek :szok: miałam taki bardzo wklęsły (mój T się śmieje że dzidzi się rozciąga i mi nogą wypycha) mięsa :no: słodycze- jak owocowe to tak, czekoladę zjem, al nic specjalnego - może jej nie być. Gęba jakaś taka jakby ładniejsza :-Drybki jem za to ziemniaki które zawsze lubiłam mają jakiś gorzki smak,a uwielbiana cebula pozostawia posmak na dzień cały... senna po 12.00 się robię, ale tak ogólnie to jeszcze śmigam po pracy jak szalona i robię więcej niż przed ciążą :-p i nerwus zemnie straszny.... chodzący hormonik :tak:
 
reklama
Do góry