reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Ależ wy macie tępo z pisaniem...


Inomama czeeekam!! :-D


Pustiszi przede wszystkim super post! Uśmiałam się jak nie wiem :-D A po drugie GRATULUJĘ KOLEJNEGO SIUSIAKA!!! :-) Ależ wysyp facetów styczniu będzie! No i cieszę się że maleństwo zdrowe :tak:


Salii to moja druga ciąża a też fazuję się jak głupia wszystkim! :-D Niby już to przeżywałam, a czuję że wszytko jest zupełnie nowe!!



Ikasia haha to razem wizytujemy! Też czekam na ten 12... prawie miesiąc przerwy w wizytach mam...


Blue aj no wiesz! Liczyłam na dokładniejszą odpowiedź :-D
 
reklama
fifka przepraszam czasmi nie mam takiego dobrego przeczucia do kazdej z was mi to sie wydawalo ze dziewczynka i cb ale jak powiedzialas ze widzieliscie siusioka to nic nie poradze chyba ;)) hih
ivi szczerze mówiac to u cb cos zobacze jak napiszesz jak przechodzilas kazda ciaze i jka przechodzisz teraz ok heheh :)
 
Pustiszi-gratuluę synalka, a opis w dechę.
Mnie też proszę powróżyć. Pleaseeeee!
Ta ciąża to podobna brdzo do poprzedniej (z córą). Zero wymiotów, a mdłości na maxa cały dzień.Niesmak w ustach, senność i zmęczenie. Kg do przodu od razu. Zachcianek zero, odrzut od kawy i papierosów (choćz Olką większy, a teraz czasem mam ochotę-ach ten nałóg-oczywiście w ciąży zero dymków), Teraz objawy ustąpiły. Ola chce koniecznie Amelkę-chłopca nieeee.
Ja to wiadomo-byle było zdrowe. Obstawiać coś poproszę, bo w poniedziałek życie to zweryfikuje.
 
Pustiszi- gratuluję Ci syneczka!:) Twój post jest cudowny, taki słodki:)

Tak czytając Wasze kolejne objawy ciążowe to faktycznie u mnie nic wywróżyć nie można!:p Kawe pije normalnie, niesmaku w ustach tez nie ma, nawet zachcianek nie mam szczególnych. Oj grzeczna ta moja dzidzia,ale da mi pewnie "popalić" jak się juz urodzi:p
 
reklama
Do góry