reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
kaha171 - ja chodze normalnie na NFZ, ale ze wizyte mam dopiero 14 sierpnia, ostatnio gorzej sie czuje, brzucho twardnieje.... troche sie boje czekac az do 14, no i jeszcze maz przy okazji taki ciekawy jak tam nasz dzidzius, wiec biorac te okolicznosci pod uwage umowilam sie prywatnie. Mojemu lekarzowi z NFZ nic o tej wizycie nie powiem a pani doktor (prywatnie) nie ma nic przeciwko zeby czasem do niej wpadac jesli jestem zwyczajnie ciekawa co u dzidzia. Tych prywatnych wizyt nie wpisuje mi w karte ciazy i w ten sposob wszyscy sa zadowoleni :) mam nadzieje, ze nie zagmatwałam za bardzo :p
 
Ja powiem szczerze,ze jakoś nie mogę się oswoić z mysla,że już w 5 miesiącu ciązy jestem, ten czas tak szybko płynie...:) zawsze myślałam,że długo się czeka na dzidzie,a tu za chwilę będzie koniec ciąży :)
 
reklama
Wróciliśmy. Maluszek zdrowy. Wazy ok 149g, termin z USG przesunął mi sie na 12 styczeń.Wszystko super :) Wyniki morfologi najlepsze jakie miałam od 2 lat ;) szyjka 2,5 cm ale trzyma, zamknięta , nic sie nie skróciła. Miękka ale taka moja uroda. I chłopak, nic sie nie zmieniło.
 
Do góry