reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Jestem po wizycie ile sie naczekalm jedna baba byla z 40 minut ;( z maluszkiem wporzadku bo słuchalysmy tetna takim smiesznym urzadzeniem ;)) u mnie w srodku czysto wszystko wporzadku ;) dostalam jak zwykle na morfologie i mocz ;) nastepna wizytka 28.08.2013r. kontrolna i moze przy okazji usg polówkowe ale watpie pewnie mnie zapisze na inny dzien na usg bo to by bylo za duzo czasu jak na jedna wizyte, ;) no ale badz co badz wszystko dobrze ;)
 
Wiadomo, jak ktoś ma super wyniki to nie będzie się bez powodu faszerował niczym :)

A jak ja, czy Anisen ma skłonności do anemii to woli nawet profilaktycznie brać żelazo niż się doprowadzić do utraty zdrowia.

Swoją drogą straszna cholera ta anemia, dobrze tym, którzy nie mają skłonności...
 
Blue - superaśnie :) nawet na usg tak wyrażnie widać serduszko jak się rusza :) też bym posłuchała nawet bez usg !! Cuuuudownie :-)
 
reklama
Bluelovi - gratuluję zdrowego maleństwa!:)
to chyba najlepsze uczucie na swiecie jak lekarz podczas wizyty mowi,ze z dzidzia wszystko ok:) kamien zawsze spada z serca:)
 
Do góry