reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Naprawde ??? Hehe koleżanka w warzywniaku pracowała u mamy i jeszcze nie wiedziała o ciąży a przez 3 dni zjadła mnóstwo kapusty kiszonej co komu jak posmakuje, ale wiśnie o i owszem teraz jakby kto podrzucił ozłoce :):)
 
reklama
fifka to ty masz calkiem objawy na dziewuche ;)
dziewczyki spokojnie limit chlopców sie nie wyczerpal bedzie ich jeszcze wiecej niz myslicie!!! ;)
a ja tez mialam takie odzucenie na slodkei zjem ale tak jak justynaj bez rewelacji ;)
 
Hehe no mówię że ta moja ciąża jest jakaś mega dziwna jeśli noszę chłopaka... Nie powiem że nie zjem kwaśnego... ostatnio zupę ogórkową gotowałam... ale bez rewelacji... za to mąż już kilka razy wieczorem latał po jakie żelowe misie :-D Tyłek mi się w końcu sklei!
 
Fifka żelki,gumy mamby i wszystkie tym podobne słodycze żarłam na potęgę jak byłam zaciążona Natanielem :) Ale wtedy to i śledzie, i kapuste kiszoną ogolnie menu moje bogate było :)

Teraz żelki nie robią na mnie wrażenia,.śledzi nie ruszę , kapusty nie próbowałam ale nie ciągnie mnie:)
Za to teraz królują u mnie "konkretne"słodycze nie żadne żelki a coś w czekoladzie, jakieś napoleonki, mufinki itd... i kto by powiedzial ze obie ciaze z chłopcami?
 
Czytam o tych Waszych objawach i zupełnie głupieję. Ja się słodkim zajadam (ale to i przed ciążą), ale też słonym, kwaśnym i mlecznym. Mdłości miałam w ilościach śladowych. Cera podobno kolorów nabrała, ale i pryszcze fuuuj. Więc nie mam na czym się oprzeć... Jedynie na Waszych wróżbach, że Dziewczynka :-)
 
taaa pustiszi zamiast zaglowców bylismy w galaxy na realu robic zakupy :OO! :(ale kupilam sobie 3oak stringów w hmie fajne ;) heh tylko ja tylko bawelniane moge i obwodka tylko koronkowa . fioletowe, biale i czarne ;) heh nigdy nei chodizalm w stringach aa jak zaszlam w ciaze ot mnie majtki na dupsku zaczely uwierac i kurde stringi poszly w ruch ;)
 
Oo szkoda :( ale dobrze że masz coś dla siebie :) ja w stringach latałam jeszcze rok temu ale raz założyłam nie bawełniane niby je prałam ale cos było takiego w farbie tak sie uczuliłam zze sciagałam w samochodzie (dobrze ze szyby czarne ) i tak juz nie latam... A jeszcze rok temu boze jak mozna chodzic w galotach a teraz...:-)
 
reklama
Pustiszi nawet mi nie mow o kiszonej kapuscie, jutro znow obrabuje polski sklep.sie uciesza;-)
i mam problem, bo mieszkamy sobie tak troche od miasta, dookola co chwile jakies gospodarstwo i tylko tabliczki z napisem: ziemniaki, miod, groszek, i czego jeszcze dusza zapragnie,jajka,rabarbar.a wczoraj...masakra patrze oczom nie wierze: zwykle takie jak polskie ogorki! Tutaj w sklepach sprzedaja tylko te duze wezowe i nie wierzylam,ze tu kiedys polskie ogorki zakisze. I jak mnie wzielo na malosolne...tylko teraz mam problem, bo mam 3 kilo ogorkow, ani takiego kopru jak do kiszenia, ani chrzanu...czosnek tylko mam. A oni tutaj zupelnie inaczej robia wiec skladnikow nie kupie. Napad na polski sklep bedzie nieunikniony jutro. Przeciez nie zmarnuje tylu ogorkow, a poza tym...te malosolne ogorki, moj chlopiec bardzo chetnie zje:-D teraz zawsze jak mam na cos ochote, to wszystko wina tego chlopca z brzucha, moj facet mieknie i kupuje wszystko co chce:-D

Ale jaja Fifka Ty to masz dziewczynkowe objawy a Adriana nosisz:-)ja juz przestalam wierzyc w cokolwiek.albo jak juz to trzeba powiazac te zachcianki z tendencja do mdlosci lub potwornym zmeczeniem, to moze by sie cos wydedukowalo;-)

blulovi mam to samo majtki i staniki moglabym oddac 2 numery chudszej kolezance. Nosze tez aktualnie baaardzo rozciagliwe stringi i mysle o zakupie czegos dodatkowo, bo jak mi nadal tak dupsko bedzie rosnac to niedlugo bede bez majtek chodzic. I jak mnie ktos w razie czego zgwalci to moja wina.tak mnie siostra mlodsza pouczala. Jak jak raz po domu chodzilam bez, tylko w sukience, to moj sie czepial,ze dzidziusiowi zimno:szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry