reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Dziewczyny gratuluje Wam wizyt udanych !

Vinga cieszę się, że szyjka ok. Gratuluję Wam wizyt , cieszę sie ze same dobre wiesci :)


Jesteście NIEZASTĄPIONE . Naprawdę czułam ,że mam tu wsparcie za co bardzo dziekuję !
Lekarz który mi wykonywał wczoraj USG (nie jest moim prowadzącym i ogólnie byłam od zawsze na anty nastawiona do niego) napędził mi stracha jak i mojemu mężowi nie muszę mówić jakiego...

jego nastawienie takie a nie inne spotęgowało w pewnym stopniu mój lęk i panikę. On robił USG nic nie mówił tylko kęcił głową . Ja patrząc na niego nie potrzebowałam słów i zaczęłam płakać. Pielęgniarka wycierała mi łzy:( I dopiero zaczął nam tłumaczyć , że z aortą na jego oko nie jest tak jak byc powinno, ze coś sie dzieje. Przy czym zaznaczał, że dziecko utrudnia podglądanie.Potem odniosłam wrażenie, że jak zobaczył naszą reakcję chciał troche załagodzić sytuacje mówił , ze nie jest specjalista , ze moze sie myli ze trzeba to sprawdzić zeby nie płakać na zapas... I coś , ze przy takich wadach można działać jeszcze w łonie matki itp dobiło mnie to totalnie. Widzialam wszytsko co najgorsze.Dał namiary prywatne na profesor Dangel i skierowanie panstwowe. Przy czym zaznaczył , iż pryw wizyta 450zł radzi zrobic od razu a nie czekać na nfz

Od razu po powrocie mąż zaczął dzwonić na komórkę by zapisac prywatnie. Odebrała asystentka , powiedziala ze mozna prywatnie z dnia na dzien a na nfz około miesiac czekać .Ale ,ze ona musi skonsultować z prof czy napewno jutro nas przyjmie. Kazała zeskanować opis usg. Po 10 minutach tel, ze profesor chce zobaczyc jak najszybciej . żeby byc jutro wiec sie ucieszyłam bo ze dwa takie dni w niepewnosci i wariatkowo sie kłania!

Po dotarciu na miejsce zdziwiłam sie bo nie chciala przyjać nas prywatnie a zawołała skierowanie :szok:
Robiła USG długo , dokładnie. Zapewniała ze wszystko ok . ze lekarz który kierował jest kompetentny bo nie jeden jak nie jest pewny to i tak przymknie oko . Wykluczyła wade serca, dala słowo ,ze wszystko jak być powinno. I kamien z serca. Powiedziala ze jedynie lekarz mogl starac sie dojrzec dokładniej to serce poprzez zmiany moich pozycji. ze wtedy mogłby widziec wiecej i dokladniej. Mi co chwile kazali na boki, na wznak i tak w koło. śmiała sie,ze łobuz uparty ! W 4D wygląda podobnie jak Nataniel :)Termin na 25.12.2013. waga 910g jak na 24t2d duży :)Ale najwazniejsze , ze zdrowy !!!!Tak sie bałam o niego,
Tyle sie napatrzyłam w poczekalni na chore malenstwa po kilku operacjach :(

A sie rozpisałam ! I kto to przeczyta!
 
reklama
Elma gratuluje :)

Ikasia myśle, ze . ważne że kopie syncio. że czujesz ruchy. a ze mniej? mój tez potrafi mnie bardziej ciche dni.:)

Przepraszam z apost pod postem !
 
Akuku wejdź na Vademecum! Fajną stronę znalazłam! :-D



Blanka
no mówie że konował no.... aż coś człowieka trafia ale dobrze ze z Filipkiem wsio okej! :*
 
Blue po jutrze nie jutro :-) Oj mnie też cieszą te tygodnie... ale też w dużej mierze dlatego ze będę się mniej stresować. Im starsza ciąża tym większe prawdopodobieństwo ze maluszkowi mniej grozi w razie wcześniejszego porodu :tak:



Swoją drogą w poniedziałek wizyta... ciekawe co z szyjką...
 
Blanka dopiero teraz doczytałam Twoją wiadomość o Filipku i aż wreszcie złapałam oddech. Co się nadenerwowałaś to Ci niestety nikt nie zdejmie:no: ale najważniejsze że malec zdrowiutki :-) hura, hura,hura!
Jaguś gratuluje zdrowej córeczki - Tatuś może jeszcze musi psychicznie się nastawić że będzie mała księżniczka, ale zobaczysz potem będzie córeczka tatusia:tak:
Salli gratulacje udanej wizyty. Super że maluszek duży, ale żeby rodziców po głowie klepać haha :-) dobre to było
Elama super że Julitki wszystko ok:tak: gratuluje
 
Ostatnia edycja:
Blue to, że jest już głową w dół, nie znaczy że się nie przekręci :p Nasze też już radośnie majta nogami w górze, ale jak to ginka powiedziała, jeszcze z 10 razy się może przekręcić ;)600g... tyle co nasze (618 +/- 41g)... i termin na 14.01... to też będzie kluchol :D

Fifka no ciekawe ile już waży :D nasze powinno ok 540... ale nas zaskoczyło :D Ciekawe czy u Ciebie tabelka się potwierdzi

Blanka ja przeczytałam :) i strasznie się cieszę, że wszystko w porządku :) Trochę strachu i już jesteście spokojni. Ja wiem, że przeżyliście strasznie to co powiedział doktorek. Fakt, powinien zrobić to delikatniej. Ale dobrze, że jak był niepewny badania to nie przemilczał olewając sprawę, a powiedział żeby sprawdzić. I macie teraz pewność, że wszystko jest w 100% w porządku. Cieszcie się tym i odpocznijcie, bo pewnie siły z was zeszły przez to wszystko.
 
Blanka to będzie Twój Maluszek Świątecznym dzieciątkiem:) teraz trzeba tą sytuacje zostawic za sobą I myslec o przyszłości:tak::tak::tak:

A mój Maluszek chyba usłyszał głos mamy I nawet dzisiaj się pobawilismy...tzn najpierw byla muzyka, jak zwykle kolo 19...a potem zaczął kopac wiec ja mu odpukiwałam..chwilke chyba myslal co to a potem odpowiadał...I tak kilka razy...wiec interakcja między name ewidentnie była:) a potem juz się chyab znudził:p
 
reklama
Bluelovi przepraszam, musiałam coś poplątać, tyle dziś wizytujących :zawstydzona/y:
Blanka chyba każdy przeczyta twój post, wszyscy tylko o Was dziś myśleliśmy
Akuku a ty już więcej USG nie będziesz miała :-(, oj ciekawiło by mnie kto mieszka w brzuszku
 
Do góry