reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Z USG jestem bardzo zadowolona pani ktora wykonywala badanie byla bardzo bardzo dokladna co sobie chwale obejrzala naszego synka wzdluz i wszerz zrobila piekne wszystkie pomiary :)
Potwierdzila Nam Chłopczyka takze juz dwoch lekarzy powiedzialo to samo i wdzialam to samo ;)
Maly wydawal sie spokojny i zrelaksowany tylko buski nie dal sobie zrobic na zdjeciu co pani chciala mu zrobic zdjecie to sie wysunol z klatki i nie widac go zbyt wyraznie na zdjeciach. szkoda niespodzianka z buska do porodu bedzie :D
a to nasze wymiary ;
20+6 tygodnia
HC= 177mm
TCD= 160mm
PV= 20,3mm
AC=160mm
FL= 32,7mm
Rozwija sie prawidlowo dla danego wieku ciazy.
Widoczne narzady
-Głowa
-Twarz
-Serce bije prawidlowo 4 komory serca widoczne i przeplyw krwi jest prawidowy
-Klatka piersiowa
-Nerki
-Pęcherz
-Kregosłup itp wszystko na swoim miejscu pracuje i rozwija sie jestem mega szczesliwa i zadowolona i spokojna aby do porodu i ujrzec swego upragnionego Syna :)

Wszystkim Mamusiom zycze prawidlowych pomiarow i zdrowych dzidziusiów :****
super że wszystko ok :) i jaki śliczny synuś :)


stazi, no ja akurat zawsze spałam na brzuchu, teraz zasypiam tak pół na lewym boku, pół na brzuchu. na plecach nienawidzę spać, a na prawym rzadko :)


ja też po wizycie jestem :) dzisiaj inna pani doktor robiła prenatalne, ale super babeczka :) przesympatyczna i bardzo dokładna :) mała oczywiście spała, słodycze jej nie pobudziły :)
wszystko w normie, jedynie wielka rośnie :D waży już 557 g :)
pani doktor powiedziała "ale ma fajny tłuściutki brzuszek" :D i nogi długie :) ponoć tak długie, że komputer to wziął za jakieś anomalie, bo wg niego nie mogą być nogi tak długie w stosunku do ciała :p
no ale najważniejsze że wszystko ok :) szparka jak była tak jest, czyli córa dalej córą pozostaje :D

a to nasza maleńka :)
DSC_0630.jpgDSC_0629.jpgDSC_0627.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0630.jpg
    DSC_0630.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 78
  • DSC_0629.jpg
    DSC_0629.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC_0627.jpg
    DSC_0627.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
reklama
ja też po wizycie jestem :) dzisiaj inna pani doktor robiła prenatalne, ale super babeczka :) przesympatyczna i bardzo dokładna :) mała oczywiście spała, słodycze jej nie pobudziły :)
wszystko w normie, jedynie wielka rośnie :D waży już 557 g :)
pani doktor powiedziała "ale ma fajny tłuściutki brzuszek" :D i nogi długie :) ponoć tak długie, że komputer to wziął za jakieś anomalie, bo wg niego nie mogą być nogi tak długie w stosunku do ciała :p
no ale najważniejsze że wszystko ok :) szparka jak była tak jest, czyli córa dalej córą pozostaje :D

]

Gratuluję córeczki modeleczki ;)


Aśku Gratulacje Juliana :D
 
No hej,
Ja po USG I wizycie opisuje wrazenia. Lozysko z przodu, czyli nie powinno przeszkadzac, wszystkie wymiary w normie choc dzidzia wyglada na mlodsza o 5 dni niz wg wieku ciazy. Serducho dalo sie tym razem zmierzyc I bije jak dzwon. Udalo sie podpatrzec plec i nic tam nie dynda czyli dziewuszka sie potwierdzila. Maz twierdzi ze mu palec srodkowy pokazala na USG he he he. No wiadomo ze takie zachowanie to nie po mamusi:cool:

Pozdrawiam i gratuluje udanych wizyt.

Asku gratuluje Juliana!!!
Aesthete gratuluje coreczki!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry