reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

WITAM :)Byłam dziś na wizycie 3d/4d tzn na połówkowym.. I ciesze się bardzo, że mój gin dał mi skierowanie... A więc moja dziewczynka okazała się CHŁOPCEM na 100% Mały waży 562 gramy, wszystko dobrze, tylko Pani doktor nie podobała się prawa nerka i podejrzewa torbielowatość.. Może się mylić i sama to przyznała, więc załatwi nam wizytę na konsultacje do Poznania na Polna, we wtorek mam się dowiedzieć kiedy mam się tam udać.. Nóżki tak zaciskał, aż raz pokazał, co tam chowa i w końcu wiemy wszystko na 100% . Tak się kręcił, że ciężko było zdjęcie zrobić, ale cosik widać:)
A i termin z ostatniej miesiączki 3.05, a wg usg 30 kwiecień..
Zobacz załącznik 602277 Zobacz załącznik 602278 Zobacz załącznik 602279

Stazi ja mam coś ciuszków dla dziewczynki, możemy się dogadać :) Daj znać jakby co :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My już po wizycie :) pisałam na fejsie to i tu:
Opóźnienie było i to godzinne, ale każda wchodziła z facetem a Ci maja najwiecej pytań. Szyjka długa zamknięta twarda. Na usg nas przewalkowa wzdłuż i wszerz. Potomek założył nogi na głowę i ani myślał zapozowac do pierwszego portretu, wiec lepsze mamy w 2d. Serce, nerki żołądek itd w porządku. Waga- po tatusiu 570g a ja przytyłam dopiero 4kg :D dostałam reklamowe jakiś książeczek próbek nawet smoczek z lovi i ćwiczenia dla ciężarnych. Następna wizyta 3.02 do tej pory mam oddać pare fiolek krwi i ta glukozę niedobra :/ ale mi kazała iść ze swoją butelka 0,33 rozpuścić w niej 75 g glukozy i wcisnąć cała cytrynę i schłodzić sobie jeszcze :D może tak to przeżyje.
A No i nic sie nie zmieniło, Kajtus za każdym razem pokazuje siuurka.
jeszcze raz gratuluję zdrowego i dużego synka :)


Cześć dziewczyny, gratuluje wizyt i siusiaków:-D

Ja dzisiaj też jestem po połówkowym usg, ale niestety nie wiem co będzie, bo się obraził i obrócił plecami - foch na całego:tak:
nawet żadnego fajnego zdjęcia nie mam, ale poza tym wszystko ok, waży 370 gZobacz załącznik 602123
oj, ale uparciuch mały :p albo się wstydzi :D najważniejsze że zdrowy/a rośnie :) gratuluję :)

Witam z rana kobietki ;-) i gratuluję wszystkich udanych wizyt i zazdroszczę podglądania bąbli.

Ja się w końcu zdecydowałam i przeniosłam na wizyty prywatne.
15.01 mam pierwszą wizytę, może jak się zmieszczę to będzie połówkowe.
Na nfz ostatnią mam 2.02, muszę iść, bo dostałam skierowanie na mocz i glukozę, a wyniki do poradni bezpośrednio idą, dopiero na wizycie je dostaję, a po co mam za to dodatkowo płacić.

Mam nadzieję, że teraz będę spokojniejsza i bardziej doinformowana ;-)

We wtorek mam zamiar zadzwonić i umówić się na 4d, tak koniec stycznia/początek lutego, 27-8 tydz.
to koniecznie czekamy na opinię, czy w końcu w 100% zadowolona jesteś :)


Hej :0 Dziewczyny - mialam sie odezwac po wizycie - jednak wczoraj wrocilam juz bardzo pozno do domu i nie mialam juz mozliwosci..,

Zatem Dzidzia zdrowa;) wszystko okej:) jedyne co to wychodzi jakas mala - i niby tydzien mlodsza wychodzi choc lekarz powiedzial, ze przeciez jedne dzieci rodza sie z waga 2,5 kg a inne 4 kg wiec nie ma co panikowac poki co .., chyba ,ze ta rozbieznosc bedzie sie wydluzac- hmm
Bedzie Dziewczynka;) Wrzuce potem jakas fotke;)

Ps. Dziewczyny czy sa tu jakies mamy Chlopcow co maja cos dla dziewczynek? i by sie chcialy wymieniac ciuszkami (chodzi o uzywane) bo ja dostalam rozn ciuszki dla chlopca i chetnie bym cos powymieniala- ubranko za ubranko:)
super, jeszcze raz gratuluję córeczki :) no teraz każde dziecko rośnie w swoim tempie, dlatego nie ma co się martwić :) najważniejsze że wszystko ok :)

WITAM :)Byłam dziś na wizycie 3d/4d tzn na połówkowym.. I ciesze się bardzo, że mój gin dał mi skierowanie... A więc moja dziewczynka okazała się CHŁOPCEM na 100% Mały waży 562 gramy, wszystko dobrze, tylko Pani doktor nie podobała się prawa nerka i podejrzewa torbielowatość.. Może się mylić i sama to przyznała, więc załatwi nam wizytę na konsultacje do Poznania na Polna, we wtorek mam się dowiedzieć kiedy mam się tam udać.. Nóżki tak zaciskał, aż raz pokazał, co tam chowa i w końcu wiemy wszystko na 100% . Tak się kręcił, że ciężko było zdjęcie zrobić, ale cosik widać:)

Zobacz załącznik 602277 Zobacz załącznik 602278 Zobacz załącznik 602279

Stazi ja mam coś ciuszków dla dziewczynki, możemy się dogadać :) Daj znać jakby co :)
no proszę :) czyli jednak synuś :D gratuluję w takim razie :) śliczny jest :) 3mam kciuki żeby pani doktor jednak się myliła i koniecznie daj znać co w Poznaniu powiedzieli :)
 
kiedyś myśleliśmy o Janku ale mojego D wujek ma tak na imie i byłyby dwie osoby o tym samym imieniu i nazwisku, a Staś będzie po dziadkach mojego D, obydwoje mieli tak na imie, a poza tym jakoś inne imiona do mnie nie przemawiają..
 
Dziękuje Dziewczyny:)

madziulek20 - a kidy Ci mowili ,ze bedzie Dziewczynka? a jednak sie okazal chlopak?:) Myslisz ,ze na polowkowym moglby se Gin jeszcze pomylic?:p bo moze Moja Dziewczynka bedzie Chlopcem hehe:p choc mam fotke Szparki (musze wrzucic na kompa to potem dodam:) )

Co do ciuszkow to jeszcze sie odezwe jak przejrze co to tam jest w tych darach :p no i wiesz czy sie oplaca przesylac Nam;P bo to moze byc roznie:p
 
reklama
Cześć dziewczyny, gratuluje wizyt i siusiaków:-D

Ja dzisiaj też jestem po połówkowym usg, ale niestety nie wiem co będzie, bo się obraził i obrócił plecami - foch na całego:tak:
nawet żadnego fajnego zdjęcia nie mam, ale poza tym wszystko ok, waży 370 gZobacz załącznik 602123
Sliczne zdjecie, moze dzidzia troche niesmiala I sie wstydzi?;-) Potrzebuje wiecej czasu :-D
Gratulacje zdrowych dzieciaczków :tak::-)


A ja dzisiaj po wizycie u endokrynologa - stwierdzona niedoczynność tarczycy. Będę brać leki Letrox. Do tego tabsy z jodem.
Eh co za anomalie :(

Ojjjj to wspolczuje, trzymam kciuki!

Witam!
Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Moja dzisiejsza wizyta także należy do udanych. Z dzieciątkiem wszystko dobrze. No i nie był wstydliwy tak jak córka i rozkaraczył się jak prawdziwy facet :) Tym razem na 99% synek.

Gratuluje synka!

Madziulek Gratuluje synka, Stas slicznie!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry