reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Natuszka innego nastawienia nie moge miec, bo nic to nie da, musze teraz o Synusia dbac.. Gdybym ja zawinila to moglabym byc na siebie zla, ale tak juz bylo pisane, a to nerka, gdzie z jedna mozna zyc, jesli byloby to np serduszko to byloby gorzej ze mna...
Żylabym z 20 lat temu to pewnie nawet bym sie o tym nie dowiedziala, wiec dobrze ze chociaz wiem, zawsze latwiej i szybciej mozna pomoc jakby co..
 
my już po wizycie. mały się ruszał bardzo i nie chciał dać się pomierzyć. ma około 20 cm długości i jest większy o około 6 dni. serce, brzuszek itd ok. tylko dwie rzeczy do dalszej obserwacji: żołądek słabo wypełniony i ilość wód płodowych w górnej granicy normy. no i na 100% chłopak.
 
Ayran ja mam ciagle nadzieje ze jak sie urodzi to jednak minie, torbielowatosc to niefunkcjonujaca nerka, ktora albo zanika, albo sie zmniejsza, albo sie ja usuwa, ale lekarka powiedziala ze z tym sie zyje, mieli tez przypadki gdzie byly dzieciaczki bez jednej nerki i wszystko dobrze..
Kotka witaj w gronie Mam siusiakow :D
 
reklama
Do góry