reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

hej mamuski:)
Dziś moja wizyta na godz. 17, wiec jeszcze wcześniej zajrzę:)
Po drosze muszę odebrać te okropne wyniki z posiewu...dzwoniłam wczoraj i babka powiedziała, że jest dopłata ( 52 zł !!!) czyli, że cos musiało się wyhododwać...No ale nie powie przez telefon co, bo tak to by częsc się po wyniki nie zgłosiła i nie dopłaciła...
Ciekawe czy gin mi postanowi dziś ściągnąć pesssar...Trochę się boję bo z nim czuję się bezpieczniej i wolałabym te 2 tyg ( chociaż do 1.11:)) jeszcze wytrzymać, a jak sciągnie to wiadomo w każdej chwili może się zacząć...
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też dziś mamy wizytę,na 16:40.Oby rozwarcia nie było bo tydzień temu szyjka była już mocno skrócona,a bóle "a la miesiączkowe" prawie cały czas.Trzymajcie kciuki!
 
reklama
ja po wizycie, mały waży 3,1 kg, czyli tak jak obstawiałam, wszystkie parametry i wyniki w porządku, robiłam posiew ale wyniki dopiero w poniedziałek
 
Do góry