reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

dzięki dziewczyny!
jesteśmy po wizycie, wszystko ok. Posiew na paciorkowca pobrany, kolejna wizyta za 2 tygodnie,
Musimy tylko mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie, bo trochę podwyższone było.
Niestety dzisiejsza wizyta była i innej gin. gdyż moja akurat teraz wyjechała na 2 miesiące :( niby miła ta u której byłam, ale jednak to nie to samo, przez co miałam doła lekkiego....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję wizyt, ale wysyp :)

Amerie pewnie z 2tyg cię potrzymają jak nie będzie poprawy i porodzik :)) Trzymam kciuki, a co byś wolała, wyjść szybciej i czekać, czy żeby ci po 2tyg wywołali?

Basia kurcze ale pech, ale napewno jest ok

Jola też niewiedziałam co to to samo, ale TAK!!!!
 
Amerie trzymaj się w szpitalu i oby wyniki sie poprawiły. Jesteśmy na tym samym etapie ciąży i jeszcze troche przydałoby się wytrzymać. Trzymam kciuki!
Ja powtórne wyniki mam zrobić dopiero w piątek ale mam nadzieje ze moje leki przyniosą porządany efekt, przynajmniej póki co widze że swędzenie sie nie pogłębiło, ktg ok....więc dobre i to.
 
Wpadam dopiero teraz bo rano byłam w pracy odwiedzić koleżanki i troszke mi tam zeszło a potem pojechaliśmy do szpitala z mężem w którym będę rodziła. Także szpital ładny, sale ładne i widziałam jak obiad roznosili także wyglądał ok. Widziałam dzidziusie :) Także jestem zadowolona za tydzień muszę tam się zglosić na 11.
 
Ja dziś też jadę na wizytkę, ale bardziej pomiarową :-). Mamy dzisiaj ostatnie usg pomiarowe. No i mam nadzieję, że te pieruńskie wody choć troszkę się zwiększyły po tych hektolitrach płynów, które wlewałam w siebie
 
reklama
Do góry