reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

i dobrze...dzieciaczki wiedzą kiedy wyjść! lepiej chyba rodzić w terminie niż mieć wywoływany poród. chociaż, to też nie teoria...każdy organizm inaczej reaguje.
 
reklama
my po ktg, zapis ładny jak stwierdziła moja lekarz :tak: mamy się pokazać w poniedziałek po południu na kolejny, a 19.09 rodzimy ;-)
 
Gratuluję wizyt i wszystkich ktg :-)

monia

No ja zaczynam się bać, że czeka mnie wywoływanie :-( Bo jak przez ten tydzień mała nie wyjdzie to niestety, ale mam iść do szpitala pod kroplówki :-(

Ja już też po dzidzia dzisiaj ładnie się ruszała i o dziwo przez 20 minut miałam 3 skurcze :szok: Czasami miewam takie bóle jak na okres i właśnie to na ktg wychodziło jako skurcze :szok: Fajnie by było jakby coś przez weekend ruszyło.... a jak nie w poniedziałek na 15:15 mam wizytę u mojego gina niestety bez męża bo musi być wtedy w pracy :-(
 
Ostatnia edycja:
No cóż mogę powiedzieć ja już po wizycie, która można by rzec rozwiała moje nadzieje, że coś się samo zacznie. Rozwarcie jak było tak nadal jest na 1 palec, szyjka co prawda miękka główka jest już nisko, ale ogólnie to ja mam tak już od jakiegoś czasu więc bez zmian :-p Jedynie tylko to, że brzuch się stawia napina i skurcze się pojawiają ale nie są to żadne tam porodowe tylko sobie macica ćwiczy :confused2: Lekarz sprawdzał przepływy tlenu w mózgu małej, przepływy w pępowinie wszystko w porządku, stan wód płodowych też ok Jeśli chodzi o wagę to mała ma już 3800 według USG :szok: Szykuje mi się 4kg a nawet może i ponad 4kg klocek do urodzenia :szok: Za dwa dni znowu na wizytę bo teraz po terminie będę miała wizyty co dwa dni i od razu w środę ktg.... czyli kulamy się dalej w dwupaku....
 
Kademi dobrze że z malutką wszystko w porządku, ja idę jutro na ktg i mam nadzieję na badanie bo martwię się czy wszystko tam w środku ok, mały ma główkę już za spojeniem, a nogi wystawia mi z boku brzucha to trochę dziwne i zastanawiam się jak on tam leży?? :eek::eek:
 
reklama
Kademi duża dziewczynka będzie :tak: dobrze że wszystko ok.

My też dzisiaj byliśmy na ktg, całe szczęście że nie nie było kolejki w szpitalu jak ostatnio w piątek, zdążyłam się zarejestrować, doczłapać pod drzwi i już mnie siostra poprosiła na ktg. Po badaniu napisałam sms do mojej gin. zeszła z oddziału żeby zobaczyć zapis no i co.... :szok: mówi do mnie siadaj na fotel będziemy się badać bo jakieś skurczę się pozapisywały i że mogę mieć rozwarcie i wtedy nie wypuści mnie do domu:-( a że my już wszystko mamy zaplanowane na czwartek, zmiany przy Ksawerym i R wziął urlop na czwartek to się już zezłościłam :wściekła/y: ale po badaniu okazało się że narazie nie rodzę i że do czwartku wytrzymam, bynajmniej powinnam:happy: jak coś mam do niej dzwonić bo ona jest dzisiaj i dopiero w czwartek na dyżurze, więc teraz czekamy na czwartek o godz. 9 mam być na IP;-)
 
Do góry