reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

daisy

Fajnie już nie długo będziesz mogła tulić maleństwo :-) No i jestem w szoku, że udało się jeszcze filmik nagrać :szok: U mnie mała ma główkę tak nisko i twarzą skierowana jest już w podłogę , że zdjęcia, filmiki odpadają bo nic nie widać tylko moje kości miednicy :sorry2: Jedynie troszkę główkę było widać i lekarz wspominał, że włoski :-p

Buchacha


Może u Ciebie zacznie się nagle bez ostrzeżenia ;-)
 
reklama
Kademi- czyli wsio dobrze i spokojnie czekamy a jakby co plan gin i ma, i to bardzo dobrze, bo człowiek trochę spokojniejszy jak lekarz panuje nad wszystkim.
Bachucha- no mi też ginka szybkiego porodu nie wróży, no nic czekamy.
daisy- no filmik super, no i przy takim stanie rzeczy może nie będziesz do 40 tyg. chodzić. :)
 
daisy - super filmik! no i u Ciebie to juz bliżwj niż dalej!

Bachucha - trzymam kciuki, żeby tym razem cos ruszyło wcześniiej;-)

ja po wczorajszej wizycie trochę podniecona ...mała wazy ok 3100 szyjki praktycznie juz nie mam i rozwarcie na 2cm:szok: czop odchodzi caly czas. lekarz twierdzi ze to już ta chwila;-) w piatek mam ktg ale twierdzi ze do piatku to nie dotrwam...
no to zobaczymy:-D
 
Hej dziewczyny, gratuluję wizyt ;-)

Ja od dwóch tygodni co 2 dni na ktg jestem. W poniedziałek miałam usg i okazało się, że wprawdzie łożysko się nie pogorszyło ale Lilka prawie nie urosła przez te 12 dni od poprzedniego usg.

6 września mam się stawić w szpitalu- mam nadzieję, że nie położą mnie na patologii bo się tam wynudzę tylko od razu na salę porodową.

Póki co brzuszek opadł mi jakieś 3 tyg temu, z czego od tygodnia jest już na prawdę nisko. Przepowiadającej jakieś tam się pojawiają ale nic konkretnego. Szyjka ma 1,5 cm, rozwarcie nadal na luźny palec. Dziś odszedł mi czop.
No i tak czekam sobie w stresie na jakieś regularne skurcze albo chociaż odejście wód i na razie cisza :-(

Obyśmy wszystkie te które chcą bądź już muszą urodziły jak najszybciej :sorry2:
 
reklama
bonusowa

Jakieś światełko w tunelu jest bo czop odszedł, więc może wnet będziesz tulić maleństwo :-). U mnie stacji o nazwie "Poród" na razie nie widać :-(
 
Do góry