reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Kaha, z Jasia juz duzy chlopak :)
Czyzby szykowal sie ciekawy wieczor? ;b

Ja wizytuje w srode. Mam nadzieje ze moj Jas troszke zwolnil z rosnieciem....
 
reklama
Kaha super, że na wizytce wszystko ok. A Jaś ślicznie rośnie i wcale nie jest klocuszkiem, a przecież tego się bałaś:-) Ja cała w strachu ile juz może ważyć mój Mikuś:szok:
 
Melduję się po wizytce:-D Przed chwilą dopiero wróciłam i jestem bardzo zadowolona. Było badanie na fotelu (u mnie zawsze jest), usg i ktg. Miki przez ostatnie 2 tyg. urósł z 3316g na 3405g, więc jednak wagę ma chyba idealną do porodu:-) Bóle wieczorne nie były daremne, szyjka krótka, miękka rozwarcie na 0,5 cm, ale ginuś zrobił mi masaż szyjki i rozwarcie powiększył na 1,5 centa:-D. Wody na poziomie 16,65 cm, mówił, że jeszcze oki, łożysko przygotowuje się do porodu, czyli pewnie robi sie podstarzałe. Jeśli nie urodzę, to we wtorek kolejne ktg, a w piątek 11.09 skierowanie do szpitala:-) Jestem przeszczęśliwa, bo najpóźniej za tydzień będę w szpitalu i już tak mało zostało i będzie po wszystkim:-)
 
Melduję się po wizytce:-D Przed chwilą dopiero wróciłam i jestem bardzo zadowolona. Było badanie na fotelu (u mnie zawsze jest), usg i ktg. Miki przez ostatnie 2 tyg. urósł z 3316g na 3405g, więc jednak wagę ma chyba idealną do porodu:-) Bóle wieczorne nie były daremne, szyjka krótka, miękka rozwarcie na 0,5 cm, ale ginuś zrobił mi masaż szyjki i rozwarcie powiększył na 1,5 centa:-D. Wody na poziomie 16,65 cm, mówił, że jeszcze oki, łożysko przygotowuje się do porodu, czyli pewnie robi sie podstarzałe. Jeśli nie urodzę, to we wtorek kolejne ktg, a w piątek 11.09 skierowanie do szpitala:-) Jestem przeszczęśliwa, bo najpóźniej za tydzień będę w szpitalu i już tak mało zostało i będzie po wszystkim:-)

Tulka u mnie podobnie jak u Ciebie, waga 3300, szyjka miękka, krotka, rozwarcie 0.5 cm. Ja do terminu mam rowno 2tyg :) ku naszemu i lekarza zdumieniu, mały przekrecil się glowka w dół :) szok :)
 
reklama
wiola84, to super wieści. Czyli jednak nie będzie cc? Ciąża już donoszona u Ciebie, więc spokojnie możesz przygotowywać się do porodu:-D
 
Do góry