reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

U nas w Olsztynie stoi 1450
Jesli chodzi o opinie na jego temat...roznie bywa. Kolezanka ma podobny i jest zadowolona....Ja pewnie tez bede.
Dla mnie wazne bylo to ze spacerowke moze ustawic przodem do siebie:-) zeby nie byl bardzo masywny i latwo sie prowadzil.....
A pozatym MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO SPOJRZENIA:-D
 
reklama
hej laski ... a moze zrobimy taka liste - nick + nazwa wozka jaki kupuje albo jaki sie podoba itp ... bedzie łatwiej wybrac nam - tym niezdecydowanym. Mi sie podoba x-lander xa ale drogi troche ... botem te wszystkie Bebetto ... ale czy zima beda ok ?
 
madziarena tez miałam ten problem ale rozwiązanie podsuneło mi życie mam wozio z dużymi popowanymi kołami czyli gondola i fotelik a potem zmienie na lekka spacerówkę

2013.08.04 111.jpg2013.08.04 110.jpg
 

Załączniki

  • 2013.08.04 111.jpg
    2013.08.04 111.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 165
  • 2013.08.04 110.jpg
    2013.08.04 110.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 190
To i ja się pochwalę swoim wyborem, a ten padł w końcu na cosatto duet lite; na wyjazdy do miasta powinien być w sam raz; myślę, że w razie potrzeby wrzucę spokojnie nawet za siedzenia i cały bagażnik wolny ;-) Do tego dla malucha usztywniana wkładka z naszej "terenówy" i ta właśnie na spacery u nas.

cosatto duet lite - Szukaj w Google
 
Pochwalę się i ja Kubusiową bryką :) dzisiaj odebraliśmy wózek ze sklepu :) jesteśmy bardzo zadowoleni. Tylko spacerówki nie wyciągaliśmy z worka bo szkoda żeby się kurzyła, gondola zdecydowanie musi się wietrzyć bo wózek był szyty na zamówienie. Pomimo tego, że wózek wygląda dość masywnie i do lekkich nie należy co mi akurat nie przeszkadza prowadzi się go 1 ręką :)
2013-08-12 19.09.27.jpg
 

Załączniki

  • 2013-08-12 19.09.27.jpg
    2013-08-12 19.09.27.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 194
reklama
Do góry