reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

dzięki Dziewczyny,
ja naprawdę sama nie wiem
chyba przez ta ciaze taka niezdecydowana jestem... :(
w sumie z tych trzech najbardziej podoba mi się xq....
ale już sama nie wiem....
chciałabym mieć już ten zakup za sobą:)
 
reklama
aganea a może lepiej będzie jak przejdziesz się do sklepu z wózkami i tam doradzą ci konkretny wózek? Jeśli trafisz na dobrą ekspedientkę to ona skutecznie rozwieje twoje wątpliwości.
 
aganea witaj! Ja sama zdecydowałam się na Espiro Victor Pro. Cenowo przystępny a jeśli chodzi o spełnianie moich wymagań nie odbiega od tych droższych (doradzał nam go bardzo miły ekspedient, więc chyba by nie kłamał, bo w jego interesie było sprzedać droższe). Oglądałam go w sklepie i bardzo mi się spodobał.
 
aganea ja i w pierwszej ciąży i teraz mam trudność w zdecydowaniu się na wózek. W sumie córce wybrałam super wózek i się zastanawiam czy teraz też go kupić, ale podoba mi się jeszcze maxi cosi i sama nie wiem co wybrać
 
Dziewczyny od wózka w grochy :-)
Dzis widziałam ten wózek i według mnie jest on dla dziewczynki. No takie grochy dziewczyńskie.
 
No w koncu i ja cos moge powiedziec na ten temat....znalazlam cudenkoooooooo
Bexa paris zakochalam sie.....
bexa-fashion-paris-spacerowka-gondola-fotelik-.jpg
W poniedzialek jade kupic nowe cacko....juz nie moge sie doczekac. Ciesze sie jak male dziecko.
Wczesniej mialam coneco toledo i tez bylam zadowolona....troche za ciezki. Za fajny i niedrogi:-D
 

Załączniki

  • bexa-fashion-paris-spacerowka-gondola-fotelik-.jpg
    bexa-fashion-paris-spacerowka-gondola-fotelik-.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 242
Mi strasznie podobał się Mutsy, ale mała rodzi się we wrześniu. Zima przed nami, a Mutsy ma małą gondolę. Zdecydowałam się więc na Navington Corvet, a fotelik maxi cosi cabrio fix. Z adapterami, nawet w zimie mogę śmigać po sklepie i nie zawadzam:)
 
reklama
ja jak patrzyłam na wozki tez mi ta bexa wpadla w oko- bo ma fajny wygląd- a cena naprwde dobra- ale zniechecily mnie opinie ...
 
Do góry