reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

a mój mąż uparł się na X-landera XA 2013 i nie ma innej opcji :/ bylismy w dwóch wielkich galeriach z wózkami i co ?? nawet na inny nie spojrzał :/
 
reklama
Witam się. Podczytuję ten wątek, gdyż mimo, że jestem lipcówką nadal nie mam pojazdu!! :/ A "moje" czerwcowo-lipcowe mamy juz zapomniały o bolączkach kupowania wózka... Stąd wkradłam się tu.
Pomyślałam sobie, że tutaj znajdę podpowiedź do wymarzonego wózka (bo idealnego, wiemy, że nie ma
sorry2.gif
).

W zasadzie mam swoje typy, tylko się zdecydować nie mogę:

Dwa typy nr 1 to bebetto luca i baby design lupo comfort (zwykłych już ciężko kupić...)
i typ nr 2 roan teo.

Moje typy są ograniczone z tego względu, że mam wąską windę i wózek nie może być w żadnym miejscu szerszy niż 60cm. Ponadto ja jestem wysoka - 180cm, więc nie chcę się zginać do samej ziemi do mojego maleństwa
biggrin.gif
No i jeszcze żeby nie był za ciężki i za duży po złożeniu - będzie lux.

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć co do powyższych - za - przeciw? :tak:
 
Ariena my kupujemy Lupo na 100 %. Duża gondola, ładny wygląd, małe rozmiary stelaża po złożeniu. Pozostałych wozków nie znam. A Lupo Comfort podoba mi się szczególnie :)
 
Natalie o tym foteliku myślałaś CYBEX Aton Basic - Chilli Pepper 2013 | MALL.PL? Teraz podobno w promocji i darmowa przesyłka. One miały 4/5 pkt adac? Ja za taką cenę mogłabym jeszcze pomyśleć, ale nie wiem czy do adapterów do mojego wózka będą pasować :/ muszę się przejść do sklepu i popytać sprzedawcę...

Ariena ja się zdecydowałam na bebetto luca, głównie dlatego, że ma ją przyjaciółka i sobie chwali... Nie jest źle cenowo i szczerze mówiąc nie chce mi się dalej szukać, bo mam mętlik w głowie...
 
reklama
Pannacota tak dokładnie ten. Patrzyłam na testy i ma 4/5pkt więc wydaje mi sie ze fotelik warty kupienia za taka cenę;) ja akurat o adaptery sie nie martwię bo nie bede wpinac fotelika do wózka ;) nie po to bede miec gondolki;)


Madziarena fajny wózek!!
 
Do góry