reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
1479239684695.jpg

Upolowalam w odzieży używanej, uwierzycie? [emoji23][emoji23][emoji23] Nie moge uwierzyć, ze mi to wpadło w ręce. Teraz nasz Polduś będzie sie woził w armanim :D

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1479239684695.jpg
    1479239684695.jpg
    57,1 KB · Wyświetleń: 634
My wstępnie mamy zaklepany wózek Expander essence 3w1 używany w stanie nówka sztuka bo dzidziuś jak czuł pod tyłkiem wózek płakał niemiłosiernie wiec prawie w ogóle nie jeźdżony i tez bialo siwy :)
 
image.jpeg
image.jpeg
A wiec mam juz wozeczek i fotelik :) jeszcze czekam na gondole, ale ma byc w tym tygodniu .. Wozek widzialam tylko w internecie ale na zywo podoba mi sie jessxcze bardziej i super sie prowadzi... Maz jest zachwycony i mowi ze bedzie malego zabieral na spacerki...
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    405 KB · Wyświetleń: 432
  • image.jpeg
    image.jpeg
    413,6 KB · Wyświetleń: 445
reklama
Do góry