reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Zakup to jest w sumie pół biedy przy bobowozkach, gorzej mają Ci, którzy muszą oddać wózek na naprawę gwarancyjną. Dlatego właśnie sklepy stacjonarne są lepsze, bo przy zakupie w takowym można wózek zawieźć i może okazać się że wysyłka na reklamację nie będzie potrzebna. Czasem problem jest błahy i jeśli personel sklepu często się z tym spotyka, może pomóc na miejscu;)
 
reklama
Wszystkie wózki spacerowe w ue mają obciążenie do 15,5 kg jest to odgórna norma nałożona na producentów, chociaż bez problemu wytrzymują one większe obciążenia. Co do tych dwóch modeli, to scooner będzie lepiej się prezentował po złożeniu, czyli będzie mniejszy, ma też z tyłu jeśli dobrze pamiętam troszkę większe kółka niż w pliko p3 no i chyba jego największa zaleta względem p3, spacerówka ma dłuższe siedzisko i jest szersza niż w jego włoskim odpowiedniku;P

Pozdrawiam
 
Jaki model x-landera najwygodniejszy dla 2latka? Xa? Chodzi mi tylko o spacerowke, prosze o opinie poniewaz syn zepsol kompa, korzystam z tel i nie jestem w stanie ogarnac calego tematu
 
witam nie wiem czy tu ktos jeszcze jest:-)ale chcialam sie dowiedziec na temat tego navington sconner bo chcialam go zakupic ale nie wiem czy warto czy lepiej peg pergo pliko 3 .tamten jest wiekszy i bardziej mi pasowal bo moja corka spi w wozku ale wazy wiecej niz 15 kg;/ a on jest do 15;/ i nie wiem czy ktos wie jak jest z obciazeniem tego wozka??

Daria nie wiem czy już kupiłaś, ale pisze bo też rozważam scoonera, jako ewentualnie dodatkowy wózek, chociaż to dopiero jak nam Zosia podrośnie. Teraz jeździmy navingtonem, ale dużym klasycznym, mam do niego spacerówkę, wszystko jest super i bardzo wygodne, chociaż pewnie rozważymy zakup mniejszej spacerówki jak mała zrobi się cięższa. Scoonera widziałam w sklepie bardzo fajnie wygląda, siedzisko jest dość duże, fajnie sie rozkłada. Nie miałam okazji pojeździć, ale jak podczytywałam fora różne to raczej większość dziewczyn jest zadowolona. A który kolor rozważasz? Mi się czerwony podoba, ale mam nadziej że w przyszłym sezonie dołożą jeszcze kilka propozycji, bo wózki 3w1 maja większy wybór :tak: CO do per perego, to miałam w rękach jedna parasolkę, niestety nie wiem jaki to model no i jak dla mnie masakra, straszliwie rozklekotany mi się wydawał, no i dość cieżko się składał. Ale tak jak mówię nie wiem jaki to model był :no:
 
jestem nowa,ale pozwole sie wypowiedziec rowniez ;) nie czytalam dokladnie wszystkiego, wiem tylko tyle, ze chodzi o wozek :p ja pierwszy kupilam 3w1 z adbor vivaro czy cos takiego...masakra, ciezki jak cholera...nie dalam rady, jak moj Filip skonczyl rok postanowilam zaszalec i wydac pieniadze raz a porzadnie....kupilam spacerowke rowniez x-landera, ale xa przy wadze Filipa bylaby za ciezka wiec zdecydowalam sie na x-run...szok!!! wozek jak dla mnie idealny, leciutki, zwrotny, duze pompowane kola, Filip ma prawie 2 lata i po roku moja opinia o nim sie nie zmienila. teraz czekam na druga dzidzie i z pewnoscia dokupie gondole i dalej bede korzystac z tego wlasnie wozka...polecam jesli ktoras z Pan chce wozek lekki przede wszystkim. chyba jedyny minus to brak koszyka na zakupy, jest tylko maly plecak pod wozkiem i na oparciu siedziska siatka na zakupy...balam sie tego,ale do tej pory bez problemu srednie zakupy sie w niego mieszcza ;) jeszcze raz szczerze polecam. a jeszcze przede wszystkim jest strasznie latwy do zlozenia, kola odpinaja sie ekspresowo...no takiego wozka szukalam az znalazlam :)
 
Moj najlepszy wozek, a w zasadzie dwa najlepsze to oczywiscie JANE RIDER i spacerówka NANUQ, pierwszy wózek wozi juz 2 dzieciatko, i nic mu nie moge zarzucic, wszystko jest sprawne i niezniszczone, wozeczek latwo sie sklada, gondola jest obszerna, bez problemu mieszcze synka w kombinezonie z kocykiem, wozek jest skretny i posluszny, ma dobry amortyzator, mozliwa szybka zmiane gondoli na np. fotelik, jak ktos zechce moge opisac wiecej szczegolow, drugi wozek jaki mam to NANUQ, spacerowka, dla mojej starszej panny, wozek lekki i bardzo kompaktowy jak to na parasolke przystalo, ma fajna raczke do przenoszenia, mozna go postawic na pionowo po zlozeniu, ma spore kolka, hamulec no i oparcie rozkladane prawie na plasko. Sa to moje pierwsze dwa wozki i mam nadzieje ostatnie, jak sobie oczywiscie poradza z moja 2 rozrabiakow :) :-)
 
jestem nowa,ale pozwole sie wypowiedziec rowniez ;) nie czytalam dokladnie wszystkiego, wiem tylko tyle, ze chodzi o wozek :p ja pierwszy kupilam 3w1 z adbor vivaro czy cos takiego...masakra, ciezki jak cholera...nie dalam rady, jak moj Filip skonczyl rok postanowilam zaszalec i wydac pieniadze raz a porzadnie....kupilam spacerowke rowniez x-landera, ale xa przy wadze Filipa bylaby za ciezka wiec zdecydowalam sie na x-run...szok!!! wozek jak dla mnie idealny, leciutki, zwrotny, duze pompowane kola, Filip ma prawie 2 lata i po roku moja opinia o nim sie nie zmienila. teraz czekam na druga dzidzie i z pewnoscia dokupie gondole i dalej bede korzystac z tego wlasnie wozka...polecam jesli ktoras z Pan chce wozek lekki przede wszystkim. chyba jedyny minus to brak koszyka na zakupy, jest tylko maly plecak pod wozkiem i na oparciu siedziska siatka na zakupy...balam sie tego,ale do tej pory bez problemu srednie zakupy sie w niego mieszcza ;) jeszcze raz szczerze polecam. a jeszcze przede wszystkim jest strasznie latwy do zlozenia, kola odpinaja sie ekspresowo...no takiego wozka szukalam az znalazlam :)

A kupiłaś ten wózek z myślą o bieganiu? Teraz widziałam nowe wersje kolorystyczne x-runa i wogule całej kolekcji x-landera i naprawdę się postarali.
X-Run
http://www.pierwszyusmiech.com.pl/data/gfx/pictures/medium/7/2/927_1.jpg
X-Q
http://www.pierwszyusmiech.com.pl/data/gfx/pictures/medium/9/2/929_1.jpg
x-move
X-Lander X-Move 2012 - nowość w kolekcji!!! | Spacer | wózki trójfunkcyjne | X-Lander | wersja spacerowa | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

Ten ostatni mi się najbardziej podoba!
 
ja chciałabym polecić wózek jane rider, mam go już dłuższy czas i jestem bardzo zadwolona! wózek jest lekki do prowadzenia, a mimo to dobrze zabudowany, nie wiem jak bym bez niego tą zimę przetrwała :)
 
reklama
to ja polecę takko captiva :tak: Nasza Majka jest wrześniowa i pan w sklepie zamiast tako jumper lub x-landera polecił nam właśnie ten z uwagi na większą gondolę. Miła rację, bo dziecko +koc+ubiór zimowy zajmują mnóstwo miejsca. Obrotowe przednie koła zdają egzamin tej zimy :happy:
 
Do góry