reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Zumba ja tez jestem z Kielc;) Rozważałam te wózki co Ty ale osttaecznie zdecydowałam się na Jane Slalom Prom Reverse z gondolą Transporter i fotelikiem Strata. Byłaś w Aresie na 1 Maja, Hurtowni na Ściegiennego i na Prostej? Chyba największe sklepy w CK. Aha no i jeszcze jest nowy SMYK w Koronie - gdzie masz dużo wózków na wystwce. Jak bys miała pytania to pisz bo dosyć dobrze mam obcykane sklepy (jak stoją cenowo itp). Zawsze możesz tylko pooglądać a zamówić z netu ( ja tak zrobiłam)
 
reklama
Ja też zamawiałam wózek z Internetu ,ale oczywiście wcześniej musiałam go dobrze obejrzeć .Zdecydowałam się w końcu na wózek Orbit Baby G2 . Ma siedzisko obrotowe i rozkładane do pozycji półleżącej, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca .Naprawdę jest fajny ,a co najważniejsze dobrze się go prowadzi .
 
A ja mam dylemat. Spodobał mi się mutsy 4 rider za wysoko ustawiona gondole i fajny wygląd. Jest ładny po prostu:-) wg wagi powinien być lekki a wy tu piszecie że ciężki. Jak to jest? Bo ja go znam na razie tylko z neta ... jest lżejszy niż mura4 który też mi się podoba. Są fajne oferty używanych mutsy na allegro no ale i tak jeszcze się zastanawiamy bo kasy brak w tym momencie. Zastanawiam się nad wielkością gondole czy nie za mała ...
Mam też opcje dokupić spacerowke tako warrior i kolezanka pożyczy mi gondole o fotelik max coś do tego. Ale ten mi się po prostu nie podoba:-(

Jakie macie zdanie nt mutsy 4ridera ? ktoś kupił? używał?
 
A ja mam dylemat. Spodobał mi się mutsy 4 rider za wysoko ustawiona gondole i fajny wygląd. Jest ładny po prostu:-) wg wagi powinien być lekki a wy tu piszecie że ciężki. Jak to jest? Bo ja go znam na razie tylko z neta ... jest lżejszy niż mura4 który też mi się podoba. Są fajne oferty używanych mutsy na allegro no ale i tak jeszcze się zastanawiamy bo kasy brak w tym momencie. Zastanawiam się nad wielkością gondole czy nie za mała ...
Mam też opcje dokupić spacerowke tako warrior i kolezanka pożyczy mi gondole o fotelik max coś do tego. Ale ten mi się po prostu nie podoba:-(

Jakie macie zdanie nt mutsy 4ridera ? ktoś kupił? używał?

Pisałam wcześniej że moja koleżanka ma właśnie musty 4rider. I o ile z gondoli była bardzo zadowolona to jak przeszła na spacerówkę to narzeka. Twierdzi, że faktycznie niezbyt wygodna jest i ogólnie ciężko się wszystko składa, zawsze musi prosić męża.
Dla mnei to dziwne bo ja kupiłam "podróbkę" musty wózek BabyBooom i nawet ze swoim kolosalnym brzuchem sama wszystko składam i rozkładam bez żadnych problemów.
 
zumba Jane też ma wszystko na klik i do tego wystarczy jedna ręka :)
jeśli chodzi o wersję transporter to fakt można w gondoli przewozić dziecko do 10 kg, ja jednak zdecydowałam sie na zakup fotelika mimo gondoli bo dość często podróżuję samochodem i fotelik będzie zamontowany tam na stałe :)
 
A my wczoraj odebraliśmy w końcu karocę dla naszej księżniczki :D
https://picasaweb.google.com/100371...aszejKsiezniczki?authkey=Gv1sRgCO_FpIvImqWaLQ
wrzucam fotki wersji głębokiej, bo siedzisko spacerowe mąż od razu na szafę położył ;P
Jest taki jak go sobie wymarzyłam :D a nawet lepiej, bo jak go oglądałam, to stelarz był zwykły szary, a do mnie przyszedł stelarz pod kolor wózka - lawendowy :D i podnóżek w spacerówce jest ze skóry a nie z folii, więc porządniejszy :D Juppiiiii jestem happy

ooo - na jednej fotce widać nawet torby naszykowane do szpitala hehehehe
 
Rysica - bardzo fajny wózio :-):-) My mamy Tako Laret i też go już uwielbiam. Jak chcesz zobaczyć to fotka mojego jest na 39 stronie w tym wątku. Nie widać na zdjęciu do końca koloru stelaża, ale w słońcu mieni się na taki kolor miedziany/brązowy.
 
Rysica bardzo fajna bryka :tak: I fajnie, że wzornictwo takie nienachalne, dzięki czemu te serducha ładnie się prezentują :blink: Zazdroszczę rączki - my mamy teleskopową, a ja chyba jednak wolę tradycyjne rozwiązania. Może się przekonam z biegiem czasu ;-)
 
reklama
december - tak, te wózeczki bardzo łatwo się składają, to właśnie był priorytet jak kupowaliśmy swój (mamy Tako tylko inny model) żeby przede wszystkim mi było łatwo jak będę z Małą sama jeździła autem.
 
Do góry