reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Nie wiem ile czeka się za wynikami w diagnostyce (co mnie w ogóle pokusiło tam iść 😒, w alabolatoria już bym miała wynik bety...) ale w drodze powrotnej weszłam do rossmana kupić pinka aby porównać z nim przyrost z soboty wieczorem i oko ucieszył 🥰.

Życzę każdej z Was tych kresek 🩷
1000006678.jpg
 
reklama
Nie wiem ile czeka się za wynikami w diagnostyce (co mnie w ogóle pokusiło tam iść 😒, w alabolatoria już bym miała wynik bety...) ale w drodze powrotnej weszłam do rossmana kupić pinka aby porównać z nim przyrost z soboty wieczorem i oko ucieszył 🥰.

Życzę każdej z Was tych kresek 🩷Zobacz załącznik 1633461
Różowieje 😊❤️
 
Nie mierzyłam, ale tak właśnie czuje i trochę widzę,że jakby węższa talia i bardziej płaski brzuch niż to co było przed miesiącem...ehhh mogłam nie wchodzić na wagę w sumie to było do przewidzenia...😞
Ja i tak podziwiam....
4 lata nie potrafię zrzucić nadprogramowych 20 kg po ostatniej ciąży 🙄
 
Nie wiem ile czeka się za wynikami w diagnostyce (co mnie w ogóle pokusiło tam iść 😒, w alabolatoria już bym miała wynik bety...) ale w drodze powrotnej weszłam do rossmana kupić pinka aby porównać z nim przyrost z soboty wieczorem i oko ucieszył 🥰.

Życzę każdej z Was tych kresek 🩷Zobacz załącznik 1633461
Ja mam zawsze od nich po 14🤞
 
Zrobiłam test mimo, że okres dopiero ma być za 3 dni, bo mąż mi męczył.. no i tak namęczył, że mi wkręca, że coś widzi na teście. Daje do oceny i mu poczytam komentarze jaki ma wzrok „dobry”
 

Załączniki

  • IMG_2874.jpeg
    IMG_2874.jpeg
    159 KB · Wyświetleń: 130
  • IMG_2885.jpeg
    IMG_2885.jpeg
    69,8 KB · Wyświetleń: 129
Dziewczyny jak ja się źle czuję 🥲 cała się trzęsę od kilku dni jakby nerwy…. Jestem taka osłabiona i nogi jak z waty. Ostatnio prawie zemdlałam😭Nie wiem co jest grane… a
Anemia lub reakcje somatyczne organizmu na przewlekły stres. Takie objawy może dawać podwyższony kortyzol, który właśnie będzie wywoływał stres.
 
reklama
Zrobiłam test mimo, że okres dopiero ma być za 3 dni, bo mąż mi męczył.. no i tak namęczył, że mi wkręca, że coś widzi na teście. Daje do oceny i mu poczytam komentarze jaki ma wzrok „dobry”
Kurczę, ja nic nie widzę 🙄 mimo wszystko liczę na to, że mąż ma lepszy wzrok 🤞🏻
A masz możliwość powtórzyć jakimś strumieniowym? One się zazwyczaj lepiej wybarwiają na tym etapie. Chociaż @Palinka13 ze swoimi 7/8dpo rozwaliła system 😂
 
Do góry