reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Nie ma tego złego, przynajmniej mogłam na legalu wczoraj wypić drinka i on smakował taaaak dobrze 😋 przez te starania czlowiek zapomnial o takich prozaicznych rzeczach.
Prawda! Przy tych wszystkich staraniach nie możemy przestać żyć normalnie i zapominać o tym, że nadal możemy się dobrze bawić i cieszyć drobnymi przyjemnostkami.

Chętnie poszłabym na imprezę i trochę poruszała tyłkiem na parkiecie, ale dopadła mnie angina 🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny ja zrobiłam wcześniej test i niby wyszedł jakiś cień cienia co wcześniej przy pojawiającej się w końcu @ nigdy mi się to nie zdarzało. Zrobiłam 3 różnych firm i na każdym był bardzo delikatnie ledwo co widoczny. Pojechałam na betę, zrobiłam od razu progesteron i morfologię. Może dziś będą wyniki… denerwuje się trochę
 
Do tego objawy które miałam jakby trochę zmalały. Czuje tylko ból jajników od czasu do czasu i przy spojeniu łonowym dziwne uczucie. Piersi nadal obrzekniete ale wiem ze to może być tez na @. Czekam… niby wewnętrznie czuje ze to może być w końcu to ale stresa mam
 
Hej dziewczyny ja zrobiłam wcześniej test i niby wyszedł jakiś cień cienia co wcześniej przy pojawiającej się w końcu @ nigdy mi się to nie zdarzało. Zrobiłam 3 różnych firm i na każdym był bardzo delikatnie ledwo co widoczny. Pojechałam na betę, zrobiłam od razu progesteron i morfologię. Może dziś będą wyniki… denerwuje się trochę
Do tego objawy które miałam jakby trochę zmalały. Czuje tylko ból jajników od czasu do czasu i przy spojeniu łonowym dziwne uczucie. Piersi nadal obrzekniete ale wiem ze to może być tez na @. Czekam… niby wewnętrznie czuje ze to może być w końcu to ale stresa mam
A gdzie zdjęcia testów do oceny? ;)

Dobrze, że pojechałaś zrobić badania. Daj znać jak będą wyniki. Trzymam kciuki, żeby Twoje przeczucia były prorocze 🤞
 
reklama
Co dziś robicie fajnego? Ja właśnie zaczynam ogarniać dom, a w międzyczasie szukam pomysłu na jakieś pyszne ciacho. Jakieś pomysły?
 
Do góry