reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

ja też mam HPV i jak to odkryłam to trochę chodziłam od Annasza do Kajfasza, aż w końcu trafiłam do Poradni Profilaktyki Nowotworów przy Narodowym Instytucie. Tam jest miło, szybko, kompleksowo i wszystko na NFZ. Bardzo Ci polecam się zapisać, przyjechać, i doktor Cię przebada wzdłuż i wszerz i potem oddzwania z wynikiem i dalszym planem działania. Jeżeli wychodzi u kogoś niepoprawna cytologia/ HPV to jest zawsze obserwacja nawet już po dobrych wynikach. Zadzwon się umówić : +48 22 546 25 87 do pani Łucyszyn
Dziękuję ♥️♥️♥️ jestem przerażona
 
reklama
U mnie dzień planowanego okresu jeszcze go nie ma . Jak na złość wtedy kiedy chce żeby był to się będzie spóźniał . Jutro wizyta ✊
Test biały .😔😪
Już powoli myślę że zobaczenie tych dwóch kresek To jest marzenie nie do wykonania
Niestety często tak jest że organizm świruje wtedy kiedy chcielibyśmy żeby działał jak w zegarku. Powodzenia na jutrzejszej wizycie! Daj znać koniecznie po jak wrażenia :) masz przygotowaną listę pytań i dokumenty z obecnego leczenia?
 
Dziękuję ♥️♥️♥️ jestem przerażona
nie ma czym!!! Ja mam 16 (czyli wysokonkogenny) i żyje i mam się dobrze. Zapisz się do poradni, będziesz pod bardzo uważna obserwacja, a przy okazji się zaszczep Gardasil 9 (3 dawki) i wszystko będzie okej. Serio, nie taki diabeł straszny jak go malują :) HPV to serio baaaardzo powszechny wirus :)
 
U mnie dzień planowanego okresu jeszcze go nie ma . Jak na złość wtedy kiedy chce żeby był to się będzie spóźniał . Jutro wizyta ✊
Test biały .😔😪
Już powoli myślę że zobaczenie tych dwóch kresek To jest marzenie nie do wykonania
tez dziś mam taki nastrój. W środku nocy się obudziłam z takim uczuciem złamanego serca, kręciło mnie w żołądku, wymiotować się chciało, jakby ktoś umarł. Okropne :(
 
Niestety często tak jest że organizm świruje wtedy kiedy chcielibyśmy żeby działał jak w zegarku. Powodzenia na jutrzejszej wizycie! Daj znać koniecznie po jak wrażenia :) masz przygotowaną listę pytań i dokumenty z obecnego leczenia?
Dokumenty mam wszystkie spakowane .
O co pytać nie Wiem zobaczymy co z rozmowy się wyniknie.
Chyba ze masz coś o co warto zapytać?
Dziękuję 🥰 oby było wszystko po mojej myśli 😀 oczywiście że dam znać😀
 
Dziewczyny top witamin do stosowania przy staraniach dla mnie i męża
top witaminy to takie dopasowane pod wyniki twoich badan :)
Zrób witaminę b12, kwas foliowy, wit D , homocysteine, ferrytyne = dopasuj dawki witam do wyników :) aktywne formy wit b12, wyłącznie aktywny kwas foliowy (nie mieszanka z nieaktywnym!) + omega 3
Fajny składowo, ale nie dopasujesz pod siebie jest fertile me z health labs ma po trochę wszystkiego co dobre :p My właśnie jak na początku głowa mi świrowała od ilości polecanychsupli
I ich form po prostu wzięliśmy ten zestaw z health labs dla kobiety i faceta :)
Faceci : b12, wit D, l arginina, l karnityna, omega 3 i aktywny folian 400mcg
 
Ostatnia edycja:
Ale to badanie to był właśnie wymaz
okej, ale nie masz konkretnego typu określonego. Tylko jako „jeden z”. Ja nie jestem lekarzem, wiec tez nie wiem na 100 pro co robić, ale na Twoim miejscu po prostu umówiłabym się do poradni, tak jak Ci pisałam oraz bym się zaszczepiła, zanim Ci się inne, gorsze typy rozwiną.
 
reklama
okej, ale nie masz konkretnego typu określonego. Tylko jako „jeden z”. Ja nie jestem lekarzem, wiec tez nie wiem na 100 pro co robić, ale na Twoim miejscu po prostu umówiłabym się do poradni, tak jak Ci pisałam oraz bym się zaszczepiła, zanim Ci się inne, gorsze typy rozwiną.
Oczywiście zapisze się, nie mogę tego tak zostawić. Dzięki raz jeszcze
 
Do góry